آرشيو گزارش تصويری صفحه سیاسی داخلی
۸
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
حرکت جالب محافظ رئیس جمهور
يکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۸

 م
منبع : مشرق
 
کد: 293620
 
ابی
Romania
۱۳۹۴-۰۵-۱۸ ۱۷:۴۸:۵۲
مواظب باش نخورنش (8235)
 
۱۳۹۴-۰۵-۲۰ ۱۱:۰۶:۳۸
با این رکود تورمی که درست کرده...مملکت رو هم داره این جوری مدیریت میکنه (8259)
 
۱۳۹۴-۰۵-۲۱ ۱۳:۱۱:۰۸
اقای روحانی لطفا چشمانتان را باز کنید و ببینید چه بر سر اقتصاد و جوانان این مملکت اورده اید ... هر روز مردم ایران را دارید تحقیر و کوچک تر و فقیر تر می کنید . (8302)
 
علی
۱۳۹۴-۰۵-۲۲ ۰۸:۳۳:۳۷
به نظرم وقت آن است به این نوع استقبال عوام گرایانه خاتمه بدهیم وقت مردم و ادارات و ... ارزش دارد ضمنا کاش مردم و مسولین به درجه ای از شعور برسند که مقام مسول هم انسانی مثل بقیه مردم است و آن شخص چه رییس جمهور باشد چه وزیر و چه نماینده مجلس کارهای اداری و شخصی خودش را به راحتی انجام دهد ( و امیدوارم روزی برسد که رییس جمهور خیلی راحت با وسایل نقلیه عمومی جابجا شود برای خرید مایحتاج زندگی اش به فروشگاه برود ... وکسی دور او تجمع نکند ) و بنده ی خدایی نقل می کرد که ملکه دانمارک را در فروشگاهی دیده با چرخ دستی اقلام مورد نیازش را برداشته و مثل بقیه ی مردم توی صف ایستاده در حالی که کسی به او اعتنایی نکرده (8342)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۲۲ ۰۹:۰۲:۱۹
آقای روحانی تدبیر و اعتدال شما و سیاست خارجی قاجارگونه شما بلایی سر این مردم آورده که روزی صد بار آرزو می کنند کاش احمدی نژاد همچنان رئیس جمهور بود!!! قصدم تایید احمدی نژاد نیست ولی ببینین چه بلایی سر مردم آوردید آقای روحانی! (8343)
 
۱۳۹۴-۰۵-۲۶ ۱۱:۱۶:۴۸
شب بخیر لورا ....شب خوش دولت یازدهم . چیشاتو باز کن عمو .... (8454)
 
1
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۲۶ ۱۳:۱۱:۴۴
کجاش جالب بود ؟ (8456)
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۳ ۰۲:۳۵:۳۳
تا کور باد هر انکه نتواند بیند افرین به محافظش (8582)