آرشيو خبر صفحه فارس داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
از فحشای بهاری در شیراز تا آرمیا
چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۱
اگر به عکس ها و تصاویر موجود از این خانم دقت کنیم در می یابیم که نحوه پوشش وی چیزی نزدیک به لباس های مورد نظر پروژه فحشای بهاری بوده و جالب تر اینکه ظاهر این خانم شباهت عجیبی به (مریم رجوی) دارد.
از فحشای بهاری در شیراز تا آرمیا
به گزارش هم اندیشی در روزهای آغازین سال نود و دو با گشتی کوتاه در خبر ها بجر انتخابات به موضوع دیگری نیز می رسیم. پروژه ای جدید که دشمنان این بار هویت و اصالت بانوان ایرانی را نشانه رفته است.پروژه ای به نام" فحشای بهاری" که به راحتی در گوشه گوشه کلانشهرها مثل شیراز قابل مشاهده است.

در خبرها آمده است که خانمی -که در کشور های حاشیه خلیج فارس به کارهای مختلفی از جمله برگزاری شوهای لباس می پرداخته - با ورود به کشور در شهرهایی مثل تهران ، شیراز و اصفهان به برگزاری شوهای لباس اقدام می کند و در همین راستا تبلیغ لباس هایی را در دستور کار خود قرار می دهد که به هیچ وجه مناسب بانوان ایرانی و مسلمان نیست. صد البته صدق قول این ادعا را می توان در تبلیغات این شوی لباس ها دید و به تبع آن به وضوح هم می توان تاثیرات این تبلیغات را در پوشش بهاره بر خی از بانوان که اصلیت خود را فراموش کرده اند شاهد بود.

اما موضوعی دیگری که به نوعی تکمیل کننده همین "پروژه فحشای بهاری" است، در شبکه ماهواره ای من و تو که ماهیت صهیونیستی و بهابی مدیران آن بر همگان روشن است ، رخ می دهد. خانمی به نام ارمیا که خود را مسلمان می نامد، اما عضو گروهک منافقین بوده و هویت اصلیش "اورینب مشایخی" است، مشغول آوازه خوانی است! و در آکادمی موسیقی گوگوش، خواننده زمان طاغوت، در بین چندین خواننده بی حجاب و... به عنوان برترین خواننده مطرح می شود! اگر به عکس ها و تصاویر موجود از این خانم دقت کنیم در می یابیم که نحوه پوشش وی چیزی نزدیک به لباس های مورد نظر پروژه فحشای بهاری بوده و جالب تر اینکه ظاهر این خانم شباهت عجیبی به (مریم رجوی) دارد.

این دو ماجرا در کنار یکدیگر که قرار گیرند، نقشه شوم استکبار و عمله آنها منافقین، برای حجاب بانوان ایرانی را بر ملا می سازند، به علاوه اینکه شهره شدن این خانم در کشورمان که به صورت گسترده ای و با ابزار های نوین ارتباط جمعی در حال انجام است می تواند مضرات فراوانی داشته باشد. مثل توجیه کردن آواز خوانی توسط یک زن مسلمان که صد البته در دین اسلام و فرهنگ ایرانی کاملا تقبیح شده است.

در این که منافقین در پی ایجاد یک تصویر مثبت از بانوانی با این ظاهر، سفید نشان دادن خود، کاشتن یک ذهنیت خوب از این چهره در ذهن بینندگان و ترویج فساد و فحشا در بین زنان مسلمان شیعی ایرانی هستند، شکی نیست، اما اقدامات این چنینی در سایه کوتاهی های دست اندرکاران و عدم نظارت بر اصناف تولید پوشاک، رسما اقدامی علیه امنیت فرهنگی و سبک زندگی و مدل پوشش و حجاب بانوان ایرانی و مسلمان به شمار می آید که می بایست مسئولین امر و خانواده های ایرانی ضمن حفظ هوشیاری کامل، هر کدام به سهم خود با این بانیان ابتذال که بدون تردید تحت حمایت استعمار جهانی نیز قرار دارند برخورد قاطع صورت داده و جنبه غیر قابل انکاری از ناتوی فرهنگی را مهار کنند.
منبع : شیرازه
کد: 156584