آرشيو خبر صفحه خراسان رضوی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
در سالروز میلاد امام رضا(ع)
جوان لهستانی در حرم رضوی مسلمان شد
سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۴۴
همزمان با سالروز میلاد امام رضا(ع)، جوان لهستانی در حرم مطهر رضوی به دین مبین اسلام مشرف شد.
جوان لهستانی در حرم رضوی مسلمان شد
هم اندیشی به نقل از تسنیم از مشهد مقدس، «آرتورمیکو» مهندس کامپیوتر کمپانی کالیفرنیا با مراجعه به مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی با به زبان آوردن شهادتین به دین مبین اسلام مشرف شد.

این تازه مسلمان که ۳۰ سال دارد، درباره علت تشرفش به دین اسلام گفت: برای اولین بار از طریق یکی از دوستان ایرانیم که مسلمان هستند، با این دین آشنا شدم.

وی بیان کرد: در مراوداتی که با این خانواده داشتم نسبت به دین اسلام کنجکاو شدم و با راهنمایی‌هایی که از آنها گرفتم و کتاب‌هایی که در این باره مطالعه کردم نسبت به اسلام اطلاعات قابل توجه‌ای به دست آوردم.

رمیکو افزود: با تحلیلی که نسبت به دین مبین اسلام و دین مسیحیت داشتم، به حقانیت و کامل بودن این دین الهی یقین پیدا کردم و با شناخت و آگاهی اسلام را پذیرفتم.

این تازه مسلمان عنوان کرد: زمانی که متوجه شدم میلاد حضرت رضا(ع) نزدیک است، تصمیم گرفتم در حریم قدسی حضرت رضا(ع) مسلمان شوم.

این زائر حرم مطهر رضوی که برای اولین بار است به حرم مطهر مشرف می‌شود، افزود: احساس می‌کنم این امام نظر لطفی نسبت به من داشته‌اند که اجازه دادند در شب میلادشان و در حرم مطهرشان مسلمان شوم.

وی از این‌که به دین مبین اسلام مشرف شده است، ابراز خوشنودی کرد و گفت: از امروز مسیر زندگیم تغییر کرد و امروز آغازی برای یک زندگی جدید است و سعی می‌کنم با مطالعات بیش‌تر اطلاعاتم را نسبت به دین اسلام گسترش دهم./خ
کد: 179344