آرشيو خبر صفحه مازندران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
خسارات ۱۸ میلیارد تومانی بحران سفید در شهرستان نور
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۳۲
فرماندار شهرستان نور گفت: بیش از ۱۸ میلیارد تومان برآورد اولیه خسارات برف در شهرستان نور بوده است.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: علی‌محمد صمدیان با اشاره به خسارات سنگین برف اظهار داشت: این میزان در گزارش‌های اولیه تعدادی از دستگاه‌های مسئول در شهرستان است و آمار دقیق و قطعی خسارات پس از برآورد دقیق و جمع‌بندی اعلام می‌شود.

فرماندار شهرستان نور افزود: تا این لحظه بیشترین خسارات به بخش کشاورزی با ۸ میلیارد تومان است که شامل خسارت به باغات، واحدهای دامی، مرغداری‌ها و دیگر صنایع وابسته به این بخش است.

این مسئول افزود: در گزارشات اعلامی و برآوردهای اولیه خسارات در بخش‌های مختلف تاسیسات زیربنایی، مسکونی، کشاورزی، صنعتی و... در مناطق و شهرهای این شهرستان حدود سه میلیارد تومان در شهر رویان، شهر نور ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، ایزدشهر و چمستان هرکدام ۵۰۰ میلیون تومان تخمین زده شد.

وی با بیان اینکه میزان خسارت در بحث آب و فاضلاب شهری و روستایی نیز حدود ۴۵۰ میلیون تومان برآورد شده است، ادامه داد: در این برآورد خسارات وارده به بخش مسکن روستایی حدود یک میلیارد تومان اعلام شد.

وی در پایان تاکید کرد: این آمار برآورد اولیه دستگاه‌های مسئول است که پس از بررسی و اخذ آمار دقیق میزان خسارات اعلام می‌شود.
الف/
منبع : فارس
کد: 203592