آرشيو خبر صفحه مازندران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ستاد اجرایی شعار سال در مازندران تشکیل شود
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۳
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، از مسئولان استان خواست تا ستاد ویژه اجرایی شعار سال را در استان تشکیل دهند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های امروز نمازجمعه ساری با تسلیت ایام فاطیمه از مردم و مسئولان مازندران به ویژه مردم ساری برای پاسداشت منزلت حضرت فاطمه زهرا (س) تقدیر کرد.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ ملت ایران، فرهنگ ائمه معصومین، عاشورایی و فاطمی است، گفت: باید از فرهنگ فاطمی برای رسیدن جامعه به مقصد نهایی و رضایت الهی استفاده کرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اعلام اینکه حضرت فاطمه(س) امامت را در جامعه استوار کرد، تصریح کرد: شیعیان جهان امامت را از حضرت فاطمه زهرا دارند.

طبرسی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، افزود: رئیس دولت در استان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان دستگاه های اجرایی استان برای تحقق شعار سال تلاش کنند.

وی با اشاره به مشکلات و بروکراسی اداری موجود در دستگاه های اجرایی استان گفت: مسئولان استان در سال اقتصاد و فرهنگ از سرگردانی ارباب رجوع در ادارات استان بکاهند.

امام جمعه مرکز استان، از شهدا به عنوان پرچمدار امامت و ولایت یاد کرد و گفت: باید در طول سال از مقام شامخ شهدا در تاریخ اسلام پاسداری کنیم.

طبرسی با اشاره به سالگرد قطع رابطه ایران با آمریکا گفت: متاسفانه توافقنامه ژنو، ریاست جمهوری ایران را برای آزادی فتنه گران زیر سئوال برد و می خواستند با فشار، فتنه گران را از زندان های سیاسی آزاد کنند.

وی به سالروز تاسیس بنیاد مسکن به فرمان امام راحل در کشور اشاره کرد و گفت: متاسفانه اداره کل بنیاد مسکن برای گرامیداشت این روز بزرگ هیچ گونه اقدامی در سطح استان انجام نداده است.

طبرسی به برگزاری نمایشگاه بزرگ تجسمی فاطمیه در استان اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه تا پایان فروردین در ساری دایر بوده و مردم می توانند از این مرکز نمایشگاهی بازدید کنند.

نماینده ولی فقیه در مازندران به خسارت هزار و ۷۳۰ میلیارد تومانی برف اواخر سال گذشته در منطقه غرب استان اشاره کرد و از رئیس دولت و مسئولان ارشد استان خواست تا برای پرداخت خسارت کشاورزان و دیگرمناطق خسارت دیده غرب استان اقدام جدی صورت دهند.
الف/
منبع : تسنیم
کد: 211316