آرشيو خبر صفحه مازندران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
هیئت اقتصادی و فرهنگی روسیه به مازندران سفر می‌کند
سه شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۶
مسئول نمایندگی وزارت امور خارجه در مازندران گفت: ۵۰ نفر از تجار، بازرگانان، فعالان اقتصادی و مسئولان و مقامات کشور روسیه اردیبهشت ماه امسال در مازندران حضور پیدا می‌کنند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: جواد عیسی‌نیا با اعلام اینکه در راستای تقویت همکاری‌های دو جانبه هیئت اقتصادی و فرهنگی کشور روسیه به ایران سفر می‌کند، اظهار داشت: این گروه به منظور ارتقای سطح مبادلات میان دو استان آستاراخان روسیه و مازندران در هیئتی در مازندران حضور خواهند یافت.

وی با اشاره به اینکه ۵۰ نفر از تجار، بازرگانان، فعالان اقتصادی و مسئولان و مقامات این کشور اردیبهشت ماه امسال در مازندران حضور پیدا می‌کنند، یادآور شد: این گروه با پروازی اختصاصی به مازندران سفر می‌کنند.

عیسی‌نیا تاکید کرد: گروهی متشکل از استاندار آستاراخان و مسئولان و وزاری بخش‌های صنعت حمل و نقل، ورزش، گمرک، گردشگری، آموزش و پرورش و مدیران رادیو و تلویزیون و دانشگاهیان این استان در سفر به مازندران حضور دارند.

وی با اعلام اینکه این سفر دو روزه است و هشت کارگروه تخصصی نیز میان مسئولان این دو استان تشکیل می‌شود، بیان داشت: هیئت روسی از توانمندی‌های صنعتی و کشاورزی مازندران نیز بازدید می‌کند.

مسئول نمایندگی وزارت امورخارجه در مازندران از امضای یادداشت تفاهمنامه میان دو استان در جریان این سفر خبر داد و گفت: این تفاهمنامه در زمینه تسهیل روابط تجاری، اقتصادی، بازرگانی و فرهنگی میان دو کشور است.

وی با اعلام برگزاری تور اتومبیلرانی حاشیه دریای خزر توسط رانندگان روسی اظهار داشت: در این تور ۲۱ راننده روس به عنوان حرکتی نمادین در راستای دوستی و همکاری میان دو کشور اردیبهشت امسال استان‌های گیلان تا گلستان را می‌پیمایند.
الف/
منبع : فارس
کد: 212255