آرشيو خبر صفحه فارس داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آموزش مهدویت از دوران مهد کودک آغاز شود
چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۲
نماینده رهبر معظم انقلاب در فارس گفت: آموزش مهدویت باید از دوران مهد کودک آغاز شود.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: آیت‌الله اسدالله ایمانی در جلسه بنیاد مهدی موعود(عج) و هماهنگی اعیاد نیمه شعبان که با حضور استاندار فارس برگزار شد اظهار داشت: نباید فعالیت‌های بنیاد مهدویت منحصر به برگزاری جشن نیمه شعبان شود و در سایر ایام سال نیز باید فعال باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان فارس ادامه داد: جشن‌های نیمه شعبان یک بعد اساسی دارد و آن فراگیر بودن است و باید تمام طبقات را زیر پوشش قرار دهند و هر سال جامعه جشنی باشکوه‌تر از پیش برگزار کند.

امام جمعه شیراز با اشاره به وجود آسیب‌ها در برپایی جشن‌های نیمه شعبان گفت: باید تلاش کنیم که هر سال آسیب‌ها کمتر از سال گذشته باشد در حالی که رونق و حضور مردم بیش از پیش شود.

وی تصریح کرد: باید مساجد ساماندهی شوند و از پنجم شعبان به مدت ۱۰ شب تمام مساجد برنامه داشته باشند و هیچ مسجدی در این ایام خالی از برنامه جشن میلاد حضرت صاحب‌الزمان (عج) نباشد.

ایمانی با انتقاد از کمرنگ شدن حضور فیزیکی اصناف در چند سال اخیر در چراغانی کردن و آذین‌بندی خیابان‌ها و مغازه‌ها به مناسبت جشن نیمه شعبان، بیان داشت: باید اصناف مغازه‌ها و خیابان‌ها را با پارچه و چراغ تزیین کنند و با پذیرایی از مردم در عرصه جشن میلاد حضرت حجت‌ابن‌الحسن(ع) حضور فعال‌تری داشته باشند.

در ابتدای این جلسه رئیس بنیاد مهدی موعود فارس گزارشی از وضعیت و فعالیت‌های بنیاد حضرت مهدی موعود ارائه کرد که مورد تقدیر قرار گرفت.
الف
منبع : فارس
کد: 217762