آرشيو خبر صفحه بوشهر داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رزمندگان در عملیات بیت‌المقدس خط بطلانی بر ادعاهای دشمنان کشیدند
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۴
امام جمعه بوشهر گفت: رزمندگان ایران اسلامی در عملیات فتح‌المبین با عنایت خداوند و دلیری خود، خط بطلانی بر ادعاهای دشمنان مبنی بر تصرف خرمشهر کشیدند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بوشهر، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر را تبریک گفت و اظهار داشت: سوم خرداد یادآور حماسه‌آفرینی مردم دلیر ایران اسلامی است که با تمام توان در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند.

وی بیان کرد: سپاه و بسیج مقتدر و مردم در آن روز حماسه‌ای آفریدند که جهان نظامی مدعی بود بازپس‌گیری خرمشهر محال است و رزمندگان اسلام بر آن خط بطلان کشیدند.

وی با تسلیت به مناسبت شهادت امام موسی کاظم(ع) گفت: امام موسی کاظم(ع) از امامانی بوده است که در تاریخ زندگی خود منشاء هدایت بسیاری بود و در جایی که خلفای غاصب قصد از بین بردن مکتب اهل بیت (ع) را داشتند با پایداری، اسلام و مکتب اهل بیت (ع) را حفظ کرد.

امام جمعه بوشهر بر حمایت مسئولان از ازدواج جوانان تاکید کرد و گفت: حمایت‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که یک جوان در اوان جوانی ازدواج کند و ارائه تسهیلات مناسب می‌تواند باعث تحکیم بنیاد خانواده شود.

امام جمعه بوشهر بیان داشت: همچنین اختصاص تسهیلات مناسب برای مادران در زمینه ترویج و نهادینه‌سازی زندگی ایرانی در مقابل زندگی غربی می‌تواند سبب تقویت هویت خانواده شود.

صفایی‌بوشهری با اشاره به آغاز هفته بدون دخانیات، افزود: دخانیات یک عنصر از بین برنده اقتصاد شخصی، خانوادگی و ملی است.

امام جمعه بوشهر ادامه داد: بیماری‌های گوناگون و مرگ زودرس از دیگر مضرات دخانیات است که شاهدیم در مکان‌های عمومی نیز استفاده می‌شود و مبارزه با آن باید توسط مسئولان مرتبط جدی گرفته شود.

الف
منبع : فارس
کد: 218240