آرشيو خبر صفحه فارس داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پیام تبریک 13 ساله های یک روستا در کازرون به بشار اسد و ملت مقاوم سوریه + تصاویر
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۴
او می گوید ، ما در روستایمان تمام سعی مان را کردیم تا برای ملت سوریه کمک های مالی جمع آوری کنیم و موجب پیروزی برادران دینی خود در سوریه شویم.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: گروهی از نوجوانان روستای خسرو آباد کازرون  پیروزی موفقیت آمیز ملت سوریه در برگزاری انتخابات آزاد و همچنین پیروزی بشار اسد را  تبریک گفتند.

علی احمدی سرگروه این حلقه تربیتی نوجوانان روستای خسرو آباد علت این کارش را تاخیر برخی مسئولان ارشد کشوری در تبریک گفتن به رئیس جمهور سوریه بیان کرد.

او  می گوید، ما در روستایمان تمام سعی مان را کردیم تا برای ملت سوریه کمک های مالی جمع آوری کنیم و موجب پیروزی برادران دینی خود در سوریه شویم، اما تبریک دیرهنگام به ملتی که بار دیگر مقاومت را به جهان نشان داد به دور از شان بود

وی گفت: انشاالله این مسئله به خاطر مشغله های فراوان دولتمردان در امور داخلی کشور بوده باشد که وقت نکردند چندسطر پیام بنویسند.

علی و دوستانش با امضا و نوشتن جملات تبریک به رئیس جمهور سوریه برروی پوستر بشار اسد، از رسانه ها خواستند تا این تبریک که از صمیم قلبشان به ملت و دولت سوریه گفته شده است را به گوش آنها برسانند.

علی احمدی، نوجوان 13 ساله ای است که قبلا در یک اقدام کاملا فرهنگی و جهادی به جمع آوری تعداد زیادی ماهواره در روستایشان پرداخته بود.

مطالب مرتبط

الف
منبع : شیرازه
کد: 220779