آرشيو خبر صفحه بوشهر داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آمادگی برای راه‌اندازی کارگاه‌های آموزشی تبلیغی ـ دینی برای فرهنگیان
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از آمادگی این اداره کل برای راه‌اندازی کارگاه‌های آموزشی فرهنگی و تبلیغی برای دبیران آموزش و پرورش خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح امروز در نشست با اصغر حصیری، مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی انعقاد تفاهم‌نامه بین دستگاه‌های فرهنگی را زمینه‌ساز تحقق مدیریت جهادی دانست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر بر لزوم انعقاد تفاهم‌نامه‌های همکاری در زمینه‌های آموزشی، تبلیغی، علوم قرآنی و گفتمان‌های دینی تاکید کرد.

وی برگزاری گفتمان‌های دینی، فعالیت‌های آموزشی و تبلیغی و برگزاری دوره‌های تخصصی تربیت مدرس و توسعه دبیرستان‌های معارف و علوم اسلامی استان را از محورهای همکاری تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش عنوان کرد.

سروستانی گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر آمادگی دارد کارگاه‌های آموزشی ویژه دبیران، مدیران و کارشناسان آموزش و پرورش استان را راه‌اندازی کند که در این کارگاه‌های آموزشی برای شرکت‌کنندگان گواهی پایان دوره صادر خواهد شد.

در این نشست اصغر حصیری، مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر نیز آمادگی این مجموعه را برای مشارکت با اداره کل تبلیغات اسلامی در زمینه‌های فرهنگی و تبلیغی اعلام کرد.
الف
منبع : فارس
کد: 221802