آرشيو خبر صفحه همدان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مصوبات مجمع عمومی بسیجیان نیاز به ضمانت اجرایی دارد
سه شنبه ۳ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۲۷
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با اشاره به مصوبات مجمع عمومی بسیجیان، گفت: اجرای این مصوبات نیاز به ضمانت اجرایی دارد که این امر همت مسئولان دستگاه‌های اجرایی را می‌طلبد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:   حسن وحدت‌جعفری پیش از ظهر امروز در مجمع عمومی بسیجیان شهرستان اسدآباد با اشاره به تشکیل کمیته‌های هشت‌گانه مجمع عمومی بسیجیان شهرستان، اظهار کرد: این مجمع با هدف بررسی مشکلات، ارائه راهکار و راه حل به مسئولان دستگاه‌های اجرایی تشکیل شده است.

وی پیگیری مطالبات مردمی در زمینه‌های مختلف را از اهداف و برنامه‌های مجمع عمومی بسیجیان شهرستان دانست و گفت: متأسفانه برخی از این مشکلات در نشست اعضای مجمع مطرح، بررسی و راهکار لازم به مسئولان اجرایی داده شده که تاکنون اجرایی نشده است.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با تأکید بر اجرایی شدن مصوبات مجمع عمومی بسیجیان، افزود: پیشنهاداتی که از سوی اعضای مجمع و کمیته‌های زیرمجموعه ارائه و به صورت مصوبه به تصویب می‌رسد، نیاز به ضمانت اجرایی دارند که باید مسئولان دستگاه‌های اجرایی در این زمینه اقدام کنند.

در ادامه این نشست رؤسای کمیته‌های هشت‌گانه مجمع عمومی بسیجیان شهرستان با اشاره به وجود مسائل و مشکلات در سطح شهرستان، راهکارها و پیشنهادهایی را به مسئولان اعلام کردند.

عدم استفاده مطلوب از مساجد، عدم رعایت سبک زندگی اسلامی در جامعه، وجود سد معبر، بی‌توجهی به مشکلات حاشیه شهر، عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی برای افراد متخلف از جمله مشکلات بررسی شده توسط کمیته‌های مجمع عمومی شهرستان برشمرد.

تقویت فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر، برخورد با روزه‌خوران به صورت تذکر لسانی، نصب بنر در زمینه تبلیغات ماه مبارک رمضان و عدم روزه‌خواری، برگزاری کلاس‌های توجیهی در زمینه آثار مخرب ماهواره از جمله پیشنهادات اعضای مجمع عمومی بسیجیان شهرستان بود که برای اجرا به تصویب رسید.
الف
منبع : فارس
کد: 223253