آرشيو خبر صفحه همدان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استکبار جهانی هراسان از شکوفایی امت اسلامی است
سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۴۰
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: امت اسلام باید امت واحده باشد و از هرگونه تفرقه دوری کند، استکبار جهانی هم هراسان از شکوفایی امت اسلام است.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی شب گذشته در شورای ادارای استان همدان گفت: به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب، ملی‌گرایی نوعی شرک محسوب می‌شود و در دین مبین اسلام نیز جناح بازی و چپ و راست وجود ندارد.

وی ادامه داد: امت اسلام باید امت واحده باشد و از هرگونه تفرقه دوری کند، استکبار جهانی هم هراسان از شکوفایی امت اسلام است.

امام جمعه همدان با بیان اینکه امروزه تحجر حوزه‌های علمیه و دانشگاهیان را تهدید می‌کند، عنوان کرد: ملت ایران و کشورهای اسلامی از نعمت ولی فقیه برخوردار هستند و سایر ملت‌ها از چنین نعمتی محروم و به سبب چنین نعمتی مردم باید شکرگذار الطاف الهی باشند.

طه‌محمدی با بیان اینکه برترین دین جهان دارای ۲ جنبه اصلی صبر و شکر است، تاکید کرد: در دین مبین اسلام به شکرگذاری تاکید بسیاری شده و واژه شکر در چارچوب دین بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به سفر پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب در سال ۸۳ به استان همدان گفت: نباید از تلاش‌های استاندار وقت همدان به سادگی عبور کرد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان اظهار کرد: نباید درباره این سفر تنها به پروژه‌های عمرانی نگاه کنیم بلکه در این سفر پرخیر و برکت نصایح رهبر معم انقلاب می‌تواند برای تمامی ملت سرلوحه امور قرار گرفته و موجب هدایت افراد شود.

وی با اشاره به استقبال پرشور مردم همدان از رهبری تصریح کرد: آن روز یک روز درخشان و به یاد ماندنی در تاریخ همدان بود، آن روز مسیر فرودگاه تا محل سخنرانی رهبر انقلاب پر از مشتاقانی بود که برای دیدن مولای خود سر از پا نمی‌شناختند.

طه‌محمدی به نقش بی‌بدیل رهبر انقلاب در پیشرفت‌های ایران اشاره کرد و گفت: سفر مقام معظم رهبری به استان همدان منشا بسیاری از برکات بود که مصوبه‌های این سفر پرخیر و برکت باعث پیشرفت همدان در بسیاری از زمینه‌ها از جمله حوزه فرهنگی شد.
الف
کد: 225956