آرشيو خبر صفحه مازندران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
درخشش کشتی‌گیران مازندرانی
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۸
دبیر هیئت کشتی مازندران از درخشش کشتی‌گیران نوجوان مازندرانی در رقابت‌های قهرمانی جهان در اسلواکی خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: غلامرضا نوری‌زاده گفت: در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان در اسلواکی چهار ملی‌پوش مازندرانی موفق به کسب مدال شدند.

وی بیان داشت: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان که در شهرهای هومینه و اس نینا اسلواکی برگزار شد، سهم کشتی‌گیران نوجوان مازندرانی در ترکیب تیم ملی یک مدال نقره و سه مدال برنز بود.

دبیر هیئت کشتی مازندران سطح کیفی این رقابتها با حضور کشتی‌گیران مختلف دنیا خوب ارزیابی کرد و تصریح کرد: در مسابقات کشتی آزاد نادر نصری در وزن ۵۰ کیلوگرم و مجتبی عموزاد در ۵۸ کیلوگرم و نعیم حسن‌زاده در وزن ۱۰۰ کیلوگرم به عنوان سه مازندرانی موفق به کسب مدال برنز شدند.

نوری‌زاده گفت: برای کسب مدال برنز نصری کشتی‌گیر هندی، عموزاد کشتی‌گیر گرجستانی و حسن‌زاده نیز کشتی‌گیر اهل روسیه را شکست دادند.

وی از کسب عنوان نایب قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در این مسابقات خبر داد و اذعان داشت: تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان با ۶۸ امتیاز پس از روسیه ۷۸ امتیازی نایب قهرمان جهان شد.

نوری‌زاده با اشاره به حضور مربیان مازندرانی در کادر فنی تیم ملی افزود: هدایت تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان بر عهده مراد محمدی از مربیان باتجربه مازندرانی است که امیرعباس مرادی گنجی دیگر مربی مازندرانی نیز در کادر فنی وی را همراهی می‌کند.

دبیر هیئت کشتی مازندران در پایان از کسب مدال نقره کشتی‌گیر فرنگی کار مازندرانی در رقابت‌های قهرمانی جهان خبر داد و خاطرنشان کرد: محمدرضا آقانیا کشتی‌گیر مازندرانی وزن ۵۰ کیلوگرم رشته فرنگی در مسابقات نوجوانان قهرمان جهان در اسلواکی موفق به کسب مدال نقره شد.

به گزارش فارس، تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان پس از کسب عنوان نایب قهرمانی جهان امروز(سه‌شنبه) وارد کشورمان می‌شوند.
الف
منبع : فارس
کد: 228254