آرشيو خبر صفحه فارس داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اجرای بزرگ‌ترین طرح اوقات فراغت استان فارس با ۹۰۰ کلاس قرآنی
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۹
مدیر کل تبلیغات اسلامی فارس گفت: بزرگ‌ترین طرح اوقات فراغت این استان، با اجرای ۹۰۰ کلاس قرائت قرآن کریم اجرا می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حجت‌الاسلام سید ولی‌الله محمودی‌نژاد اظهار داشت: در تابستان سال جاری ۹۰۰ کلاس قرائت قرآن کریم توسط دارالقرآن الکریم این اداره کل، ادارات و نمایندگی‌های استانی در حال اجرا است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی فارس خاطر نشان کرد: کلاس‌های مذکور در سه رشته روخوانی، روانخوانی و فصیح‌خوانی اجرا خواهد شد.

محمودی‌نژاد ادامه داد: کلاس‌های مذکور در طول تابستان سال جاری در حال اجرا بوده و در پایان دوره نیز به پذیرفته‌شدگان گواهی پایان دوره اعطاء می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: این طرح که بزرگ‌ترین طرح اوقات فراغت سال جاری محسوب می‌شود، مستمر بوده و در فصول دیگر سال نیز ادامه کلاس‌ها در سطوح بالاتر اجرا می‌شود.

وی از علاقمندان به فراگیری قرائت قرآن کریم برای شرکت در این کلاس‌ها دعوت و خاطر نشان کرد: متقاضیان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در شهرستان‌ها به ادارات و نمایندگی‌های تابعه مراجعه کنند.

وی متذکر شد: مردم شیراز نیز می‌توانند با مراجعه به سایت تبلیغات اسلامی فارس فایل دارالقرآن را مورد بازدید قرار داده و در پوشه تشکل‌های قرآنی شیراز مشخصات پایگاه‌های قرآنی مرکز استان را ملاحظه کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی فارس ابراز داشت: کلاس‌ها و مسابقات قرآنی دیگری نیز به زودی در مدت باقی مانده از تابستان اعلام خواهد شد.
الف
کد: 231203