آرشيو خبر صفحه همدان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مسلمانان باید دنیا را برای اسرائیل به جهنم تبدیل کنند
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۶
امام جمعه ملایر راه نابودی اسرائیل را وحدت همه مسلمانان و ملت‌های آزاده خواند که باید دنیا را برای اسرائیل به جهنم تبدیل کنند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حجت الاسلام سید رضا فاضلیان در خطبه‌های عبادی ، سیاسی نماز جمعه ملایر اظهار داشت: امروز جنایات هولناک اسرائیل بر کسی پوشیده نیست و صهیونیست‌ها با نقض آتش بس به کشتار و خراب کردن خانه‌های مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین می‌پردازند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در نماز عید فطر، تصریح کرد: به فرموده ایشان وظیفه امروز دنیای اسلام است که فلسطین را مسلح کنند تا در برابر رژیم صهیونیستی از مردم بی دفاع غزه حمایت شود.

خطیب جمعه ملایر راه نابودی اسرائیل را وحدت همه ملت‌های مسلمان خواند و گفت: باید کاری کرد که دنیا برای اسرائیل به جهنم تبدیل شود.

وی وظیفه همه ملت‌ها را کمک به فلسطین خواند و افزود: به یاری خدا مردم فلسطین پیروز خواهد شد چرا که هر روز شاهد ضعف و زبونی رژیم صهیونیستی هستیم.

فاضلیان در ادامه به سالروز ورود آزادگان اشاره کرد و گفت: آزادگان طی سال‌های اسارت شکنجه و سختی‌های زیادی را متحمل شدند و امروز وظیفه همه ما تکریم جایگاه این عزیزان است.

امام جمعه ملایر در ادامه با اشاره به مسائل جامعه، توجه به حلال و حرام را در معاملات روزمره بسیار مهم برشمرد و اظهار کرد: اگر انصاف را در همه امور داشته و به حلال و حرام توجه کنیم برکت در زندگی و جامعه جاری می‌شود.

وی ضمن سفارش نمازگزاران به تقوای الهی بزرگترین درجه تقوا را ورع خواند و تصریح کرد: تقوا باید با معرفت و درونی همراه باشد.

فاضلیان در ادامه به شهادت امام جعفر صادق (ع) در هفته جاری اشاره کرد و گفت: ایشان در دوران امامت خویش ۴ هزار شاگرد تحویل اسلام دادند.

وی یادآور شد: برخی از شاگردان این امام همام جزو معدود افراد در دنیا بوده و بسیاری از مراجع تقلید از حوزه این افراد استباط می‌کنند.

خطیب جمعه ملایر، خواندن زیارت عاشورا و گریه بر امام حسین (ع) را از سفارشات موکد امام صادق (ع) به شیعیان برشمرد و بر برگزاری با شکوه مراسم شهادت این امام به صورت دسته‌جات عزاداری در شهرستان تاکید کرد.
الف
منبع : فارس
کد: 231953