آرشيو خبر صفحه همدان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
داشتن اخلاق اسلامی بهترین حسن برای مسئولین است
سه شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۷
امام جمعه شهرستان ملایر داشتن اخلاق اسلامی را بهترین حسن برای مسئولین و مدیران در نظام جمهوری اسلامی برشمرد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حجت‌الاسلام سیدرضا فاضلیان در دیدار مسئولین و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان ملایر با اشاره به اینکه تا قبل از پیروزی انقلاب ظلمت و تاریکی سراسر کشور را فرا گرفته بود، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) کشور ما از ظلمت و تاریکی نجات یافت.

وی افزود: ظلمت و تاریکی به خاطر نبودن عدالت سراسر دنیا را فرا گرفته در حالی که کشور ما به خاطر نور ولایت و داشتن نظام مقدس جمهوری اسلامی تابنده‌تر از کشورهای دیگر است.

امام جمعه ملایر با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با خون شهدا و تحمل و رنج فراوان این ملت به دست آمده است، عنوان کرد: امروز وظیفه مسئولان ما در هر پست و مقام خدمات خالصانه به مردم است.

وی دیانت، عدالت، اخلاقیات اسلام و تسهیل امور و معاش مردم را چهار امر مهم در کار مسئولان در خدمت به مردم دانست.

فاضلیان داشتن اخلاق اسلامی را بزرگترین حسن برای مسئولان برشمرد و گفت: در همه امور چه در دنیا و چه در آخرت اخلاق بر جامعه اثر دارد.

وی یادآور شد: در ادارات ما باید عدالت و اخلاق اسلامی رعایت شود و کوچکترین ظلمی در حق کسی صورت نگیرد.

امام جمعه ملایر بر ایجاد اشتغال برای جوانان به ویژه افراد تحصیل کرده در شهرستان تاکید و خاطرنشان کرد: بسیاری از جوانان ما به دفتر امام جمعه این شهر مراجعه می‌کنند و از بیکاری گلایه دارند.

فاضلیان از مسئولان، نمایندگان و فرماندار شهرستان خواست نسبت به ایجاد اشتغال با توجه به نیاز شهرستان برای جوانان بیکار اقدامات لازم را داشته باشند.
الف
کد: 234011