آرشيو خبر صفحه همدان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دشمنان درصددند ایران را مخالف اقلیت‌های دینی معرفی کنند
دوشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۹
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقلیت‌های مذهبی گفت: دشمنان درصددند ایران را مخالف اقلیت‌های دینی معرفی کنند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: علی یونسی در حاشیه شورای اداری استان همدان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید به همه مردم ایران تعلق دارد و باید در ارائه خدمات عدالت را در رفتار و گفتار خود ساری و جاری کند، اظهار کرد: ملت ایران تشکیل‌شده از اقوام مختلف مانند ترک، لر، فارس، ترکمن و ... است که همواره در وقت نیاز در صحنه‌های مختلف در راه کشور حاضر شدند.

وی با بیان اینکه پیروان سایر ادیان الهی نیز در تشکیل ملت ایران نقش دارند، افزود: اقلیت‌های دینی در انتخاب دولت سهم دارند، به طوری که دولت خود را خادم آن‌ها می‌داند.

دستیار ویژه رئیس‌ جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی با تأکید بر اینکه مشارکت اهل سنت و مردم اقلیت در همه ارکان دولت بهترین راهکار برای شکست وهابیت، سلفی‌ها و داعش است، تشریح کرد: وهابیت، سلفی‌ها، داعش و صهیونیست‌ها در تلاش هستند تا جمهوری اسلامی ایران را مخالف اقلیت‌های دینی در جهان معرفی کنند.

وی با اشاره به اینکه عده‌ای نیز سخنان تبلیغی علیه ایران درباره اقلیت‌های دینی را در داخل بر زبان می‌آورند، متذکر شد: جمهوری اسلامی ایران همواره تلاش کرده تا اقلیت‌های قومی، دینی و مذهبی از مواهب کشور بهره‌مند باشند.

یونسی با اشاره به اینکه دولتمردان در استان همدان براساس معیارهای دولت فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: مسئولان استان همدان برای ایجاد امید در جامعه تلاش کرده و در اجرای امور تدبیر را به کار می‌گیرند.

وی یادآور شد: امیدی که در استان همدان ایجادشده نمونه بسیار خوبی از موفقیت‌های دولت تدبیر و امید است.
الف
منبع : فارس
کد: 234852