آرشيو خبر صفحه همدان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استفاده ابزاری از پست‌های نظارتی شایسته نیست
چهارشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۷
رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: استفاده ابزاری و شخصی از پست‌های نظارتی برای پیشبرد امور شخصی شایسته نیست.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: رضا میرزایی بعد از ظهر امروز در بیست و یکمین همایش مدیران ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات شهرداری کلانشهرهای کشور با اشاره به اینکه تنوع قومیت در استان همدان از زیبایی خاصی برخوردار است، اظهار کرد: در استان همدان، فارس که در مرکز استان، کرد در غرب استان، لر در جنوب استان و ترک در شمال استان حضور دارند و به خوبی در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه شهر همدان از نخستین شهرای ایران است که دارای طرح جامع شهری بوده، افزود: بودجه شهر همدان در سال جاری با ۹۳ درصد افزایش رو به رو بوده که جزء استثنائات در کشور است.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه در بودجه سال جاری ۷۵ درصد به پروژه‌های عمرانی و ۲۵ درصد به امور جاری تعلق گرفته خاطرنشان کرد: شهرداری حلقه اتصال حاکمیت با مردم است و بیشترین تأثیر را در نگاه افکار عمومی به نظام دارد.

وی با تأکید بر اینکه عملکرد شهرداری بر نگاه مثبت و یا منفی مردم به نظام تأثیر مثبت دارد، ادامه داد: مدیران بازرسی در تعیین نوع نگاه مردم نقش به سزایی را ایفا می‌کنند و نباید به جریان‌های سیاسی وابسته باشند.

میرزایی با اشاره به اینکه شهرداری هم سمت چپ خیابان را پاکیزه می‌سازد و هم سمت راست آن را، تصریح کرد: دستگاه نظارتی و بازرسی با رویه‌ای مناسب و صادقانه عمل کنند و دنبال مچ گیری نباشد بلکه ایجاد یک احساس امنیت برای مدیران و مردم را دنبال کند.

وی یادآور شد: هرگز نباید از پست‌های نظارتی و سازمانی به عنوان ابزاری برای پیشبرد امور شخصی استفاده کرد.
الف
کد: 235256