آرشيو خبر صفحه همدان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مسئولان فرهنگی بر غنای معنوی و اجتماعی برنامه‌های مساجد بیافزایند
شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۳
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: مسئولان فرهنگی کشور برای مقابله با تهاجم فرهنگی باید بر غنای معنوی و اجتماعی برنامه‌های مساجد بیافزایند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: سردار غلامعلی ابوحمزه در همایش مشترک ائمه جمعه و جماعت مساجد، هیئت امنای مساجد و فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج در محل سپاه نهاوند، مساجد را اصلی‌ترین پایگاه مردمی در ایران اسلامی خواند و اضافه کرد: مسجد باعث شد ایران اسلامی در مقابل ظلم و جور استکبار بایستد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان افزود: مردم با حضور در مساجد روز به روز بر وحدت و انسجام درونی خود افزودند و دشمن در این جبهه بدترین شکست را تجربه کرد.

وی با اشاره به اینکه امروز مساجد و اعضای هیئت امنا و در راس آنها روحانیون و ائمه جمعه و جماعات در روشنگری افکار جامعه نقش مهمی دارند، اضافه کرد: مسجد در دین مبین اسلام از قداست و ارزش والایی برخوردار است بنابراین مسئولان فرهنگی کشور برای مقابله با تهاجم فرهنگی باید بر غنای معنوی و اجتماعی برنامه‌های مساجد بیافزایند.

ابوحمزه اظهار کرد: هرچه جوانان را به مساجد نزدیک و مأنوس کنیم به همان اندازه در جبهه مقابله با دشمن پیروز خواهیم بود.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به اینکه دین اسلام دین اعتدال و میانه‌روی است، افزود: متاسفانه برخی گروه‌های تندرو با انجام برخی اعمال خلاف انسانیت به دنبال ضربه زدن به مفاهیم آسمانی دین اسلام هستند.

ابوحمزه بیان کرد: غرب با ایجاد و حمایت پنهان و آشکار از گروه‌های تکفیری قصد ضربه زدن به اسلام را دارد اما به‌زودی از ناحیه همین گروه‌ها آسیب سختی خواهد خورد.
الف
کد: 235583