آرشيو خبر صفحه البرز داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه کرج:
روحانیت پاسخگوی مشکلات عدیده دینی وسیاسی نسل جوان باشد
سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۴
امام جمعه کرج گفت: جامعه روحانیت باید پاسخگوی مشکلات عدیده عقیدتی، دینی وسیاسی نسل جوان باشد ودر این باره اطلاعات کافی را کسب کند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: آیت الله حسینی همدانی در جمع روحانیون وطلاب در همایش طلایه داران تبلیغ که امروز در مسجد حجت بن الحسن(ع) برگزار شد اظهار کرد: جامعه روحانیت باید پاسخگوی مشکلات عدیده عقیدتی، دینی وسیاسی نسل جوان باشد و در این باره اطلاعات کافی را کسب کند.

وی افزود: تکنولوژی در ارتقاء سطح مادی ومعنوی مردم تاثیرگذار بوده ومنجربه  ارتقاء مباحث علمی، مادی و معنوی می شود.

وی گفت:نرم افزارهای دینی در حد اعلا تولید شده است که باعث ایجاد تحول عظیم در این زمینه است.

آیت الله حسینی همدانی به معایب ماهواره اشاره کرد و افزود: ماهواره به طور نظام‌مند ترغیب به بی بندباری وفحشا می‌کند وروابط غیراخلاقی را در بین مردم باب می‌کنند.

امام جمعه کرج خاطرنشان کرد: این در حالی است که می توان برای آگاه سازی مردم نسبت به معایب ماهواره از آیات قرآن استفاده کرد, چرا که ماهواره ها دعوت به کفر و بی‌ایمانی را در اجتماع رواج می‌دهند.

نماینده ولی فقیه در استان البرز اظهار کرد: هدف ماهواره تسخیر، تخریب و تباهی انسان و از بین بردن فرهنگ و آداب و رسوم دینی و ملی انسان‌ها است.

وی افزود: باید خانواده‌ها را با احکام شرعی آگاه سازیم و آنها را با مضرات ذهنی و جسمانی کانال‌های وسیع ماهواره‌ای آشنا کنیم.
د

منبع : تسنیم
کد: 237003