آرشيو خبر صفحه خراسان رضوی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دفاع مقدس به جهانیان جسارت و عزت ایستادگی در برابر استکبار را داد
يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۳
شهردار مشهد گفت: دفاع مقدس به مظلومان جهان جسارت و عزت ایستادگی در برابر استکبار را داد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: سید صولت مرتضوی اظهار کرد: دوران هشت سال دفاع مقدس دوران بی‌بدیلی بود هم از آن رو که مدیریت اسلامی ولی فقیه و جامع‌الشرایط را به همگان اثبات کرد و هم اینکه نشان داد اسلام قادر به تامین مبدا و معاد است و به مظلومان جهان جسارت و عزت داد تا در برابر استکبار بایستند.

وی ادامه داد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌های دلاورمردان در هشت سال نبرد نابرابر است؛ جنگی که تمام استکبار جهانی با تمام عده‌اش در برابر نظام جمهوری اسلامی ایستاد.

شهردار مشهد به بروز تلخی‌های فراوان در این ایام اشاره کرد و گفت: هر روز شاهد تشیع جنازه شهدا و عزیزانمان بودیم؛ دشمن زیرساخت‌های بسیاری را نابود کرد و شهروندانمان را مورد تهاجم قرار داد و با استفاده از سلاح‌های شیمیایی روی بسیاری از بدان تاریخ را سفید کرد.

مرتضوی اضافه کرد: اما از آنجایی که ملت ما به خفت تن در نمی‌دهد و به نایب امام زمان(عج) لبیک گفته است، ابهت استکبار جهانی را شکست.

وی پیروزی انقلاب اسلامی را نقطه عطفی در شکستن سیطره استکبار و استیلای غرب و شرق بر ملت ایران دانست و خاطرنشان کرد: این امر نه تنها نقطه عطفی برای ملت ایران، بلکه نقطه عطفی برای تمامی ملل جهان بود گرچه گاهی ما از این نعمت غفلت می‌کنیم.
الف
کد: 238940