آرشيو خبر صفحه همدان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شهید چیت‌سازیان بی‌تاب وصل به معبود بود
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۶
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شهید علی چیت‌سازیان اهل دنیای مادی نبود، بلکه عاشقانه معبود خود را می‌پرسید و بی‌تاب وصل به حضرت حق بود.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: علی آقامحمدی شامگاه پنجشنبه در بیست و هفتمین یادواره سردار شهید علی چیت‌سازیان و ۱۰۰ تن از شهدای واحد اطلاعات عملیات لشکر انصارالحسین (ع) با اشاره به اینکه انسان باید بتواند سطح نزدیکی خود به خداوند را به طور مداوم ارتقا دهد، اظهار کرد: زمانی که شهید چیت‌سازیان تصمیم به ازدواج گرفت به همسر او گفتم که علی ماندنی نیست و چرا او را برگزیدی؟ که در پاسخم گفت یک روز زندگی کردن با یک مرد بهتر از یک عمر زندگی کردن با یک نامرد است.

وی با تأکید بر اینکه رزمندگان دنیایی نبوده و از اهالی بهشت بودند، افزود: شهید چیت‌سازیان مشتاقانه لحظه وصال با معبود را انتظار می‌کشید و همواره این خواسته را با خدای خود در میان می‌گذاشت.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه شهادت زمانی رخ می‌دهد که انسان خود را به طور کامل در اختیار مولای خود قرار دهد، تصریح کرد: از امشب همه تصمیم بگیریم هر شب به مدت ۱۰ دقیقه به امام زمان (عج) گزارش عملکرد بدهیم تا زیر نظر ولی خود حرکت کرده و راه چیت‌سازیان‌ها را ادامه دهیم.

آقامحمدی ادامه داد: مدت زمانی که دنیا در اختیار انسان قرار دارد بسیار کم است و به مانند تقسیم‌بندی فصول یک سال می‌ماند که باید از بهار و تابستان آن بیشترین بهره را برد. اگر در خطوط صحیح گام برنداریم به سرمنزل مقصود نخواهیم رسید، خاطرنشان کرد: اگر به درستی کار خود را انجام ندهیم نباید انتظار یک زندگی نجات‌بخش و فرزندانی مسلمان و نمازخوان را داشته باشیم.

وی با تأکید بر اینکه همه اولیا و انبیای الهی برای نجات بشر از سوی خداوند فرستاده شدند، اظهار کرد: امام حسین (ع) به خاطر نجات بشریت و زنده نگاه داشتن انسانیت به شهادت رسید.
الف
کد: 242042