آرشيو خبر صفحه مازندران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تاوان اعدام شیخ نمر برای آل سعود سخت و سنگین خواهد بود
يکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۶
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: تاوان شهادت شیخ نمر برای مسئولان و مسببان این امر بسیار سخت و سنگین است.
تاوان اعدام شیخ نمر برای آل سعود سخت و سنگین خواهد بود
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: آیت‌الله نورالله طبرسی درباره مطرح شدن اعدام شیخ نمر اظهار داشت: شهادت برای مردان خدا بسیار ارزشمند است.

وی با اشاره به سخنان امام(ره) درباره شهادت در راه خدا، بیان داشت: بکشید ما را تا مردم بیدار شوند.

نماینده ولی فقیه در مازندران بیان داشت: سرنوشت محمدرضا شاه باید برای مسئولان عربستان و سایر دیکتاتور دنیا سرمشق خوبی برای آنها است.

وی بیان کرد: شیخ نمر یک فرد نیست بلکه یک ملت را بیدار کرد، این بیداری متوجه همه مردم عربستان شد، مسئولان عربستان قدرتشان بالاتر از صدام نیست.

طبرسی تصریح کرد: سرنوشت صدام و شاه ایران در انتظار همه دیکتاتورهای است که با مردم در افتادند، دیکتاتورهای دنیا باید از سرنوشت سایر دیکتاتورها که توسط مردم کنار گذاشته شدند عبرت بگیرند.

وی با اعلام اینکه شیخ نمر زشتی کار مسئولان عربستان را به آنها گوشزد کرد، افزود: مسئولان عربستان به جای اصلاح رفتار خویش سعی در به شهادت رساندن این شیخ مبارز دارند که اقدام بسیار نادرستی را در پیش گرفتند.

نماینده ولی فقیه در مازندران تاکید کرد: مسئولان عربستان باید فکر رسیدگی به امور شیعیان باشند.

وی خاطر نشان کرد: شهادت برای افرادی مانند شیخ نمر افتخاری بزرگ است به این دلیل که ایشان این موضوع را از پیش پیش‌بینی کرده بود و همه مردانی که برای اسلام تلاش می‌کنند شهادت را آرزوی دیرینه خویش می‌دانند.

طبرسی تاکید کرد: بازتاب شهادت شیخ نمر بسیاری جدی است و به تعداد علاقمندان به شهادت در عربستان اضافه می‌کند و مشکلات جدی را برای مسئولان عربستان به وجود می‌آورد.

این مسئول اضافه کرد: با کشتن افرادی مانند شیخ نمر صورت مسئله و مشکلاتی که مسئولان عربستان دارند پاک نخواهد شد.
الف
کد: 242201