آرشيو خبر صفحه مازندران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مستند «ده در چهارونیم، در سه‌ونیم» عصر امروز رونمایی می‌شود
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۸:۴۳
کارگردان مازندرانی سینما و تلویزیون گفت: فیلم مستند «ده در چهارونیم، در سه‌ونیم» با موضوع اقدام حجت‌الاسلام کمیل نظافتی، طلبه جوان و فداکار آملی، عصر امروز (چهارشنبه) رونمایی می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: مهدی حیدری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل ابراز داشت: فیلم مستند «ده در چهارونیم، در سه‌ونیم» با محوریت موضوع حجت‌الاسلام کمیل نظافتی، طلبه جوان و فداکار آملی، عصر امروز (چهارشنبه) رونمایی می‌شود.

وی با اعلام اینکه برای این مراسم حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیان کشور دعوت شده است، ابراز داشت: این آیین رونمایی ساعت 18:30 دقیقه عصر در مجتمع فرهنگی ـ هنری ولیعصر (عج) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل با حضور مسئولان استانی، شهری و مردم برپا می‌شود.

حیدری با اشاره به اهداف و انگیزه انجام این حرکت فرهنگی و دینی ابراز داشت: این اقدام با پیشنهاد سردار محمد‌خانی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و فرماندهان حماسه اسلامی ششم بهمن ماه سال 1360 انجام شد.

وی اذعان داشت: از دو ماه قبل از عمل جراحی با حجت‌الاسلام کمیل نظافتی طلبه جوان و فداکار آملی که در اقدامی خیرخواهانه کلیه این روحانی به سجاد، بیمار دیالیزی اهل کلاله شهرستان گرگان که به مرکز دیالیز امیرکلا بابل اعزام می‌شد، زندگی کردم.

حیدری ادامه داد: در این فیلم 52 دقیقه‌ای وقایع قبل از عمل جراحی، تمام مسائل و آزمایشات لازم، وقایع اتاق عمل، روز جراحی، برخی تهمت‌ها و توهین‌ها و رویدادهای پس از جراحی در قالب فیلم درآمد.

وی با قدردانی از خبرگزاری فارس، مسئولان و خبرنگاران این خبرگزاری در انعکاس اخبار مربوط به اقدام پسندیده طلبه نیک‌اندیش مازندرانی، یادآور شد: با پیشنهاد مسئولان خبرگزاری فارس مراسم رونمایی از فیلم مستند «ده در چهارونیم، در سه‌ونیم» در ساختمان مرکزی این خبرگزاری واقع در پایتخت کشور در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود.
الف

کد: 243136