آرشيو خبر صفحه مازندران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ولایت فقیه موجب استمرار جمهوری اسلامی است
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۸:۴۵
فرماندار میاندورود گفت: ولایت فقیه موجب استمرار جمهوری اسلامی است.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: ارسطو قادری در مراسم ایثار و شهادت به مناسبت برگزاری یادواره سرداران و شهدای شهر سورک با بیان اینکه در نظام مردم سالاری دینی مقبولیت و مشروعیت دو مقوله مهمی هستند که مورد توجه قرار دارند، اظهار داشت: خالق اصلی این دو موضوع مردم هستند.

وی گفت: حضور مردم در صحنه‌های مختلف نشانگر این است که نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام مردم سالاری دینی محسوب می‌شود و برای حفظ آن نیاز به ولی فقیه است.

فرماندار شهرستان میاندورود با بیان اینکه حضرت امام خمینی(ره) برای ایستادگی در مقابل ظلم از سلاح بزرگی بنام مردم استفاده کرد، افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران به خودی خود حفظ نشد بلکه رشادت‌های بزرگ‌ مردانی در آن نقش داشت که از جان و مال خود برای حفظ کیان ملت گذشتند تا نظام و ناموس ملت حفظ شود.

این مسئول اظهار داشت: شهدا همانند امامزادگان، زیارتگاه ما هستند، چرا که پاک زیستند و پاک نیز از دنیا رفتند.

قادری با بیان اینکه شهدا الگوی ما هستند، افزود: شهدا خود از اسلام ناب محمدی الگو گرفتند و ما نیز در همه عرصه ها باید ادامه دهنده راه و اهداف آنان باشیم.

در ادامه این مراسم علی نقی اباذری از یادگاران دفاع مقدس به ذکر خاطراتی از سال‌ها حضور خود در جبهه‌ها پرداخت.

به گزارش فارس، بیست و هشتمین یادواره سرداران و شهدای شهر سورک، جمعه دوم آبان ماه با سخنرانی حجت‌الاسلام داوود صمدی آملی به همراه اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد جامع شهر سورک برگزار می‌شود.
الف
کد: 243137