آرشيو خبر صفحه گلستان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مراسم بزرگداشت آیت‌الله مهدوی‎کنی در گرگان
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان از برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله مهدوی‎کنی در هفته آینده در مرکز گلستان خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حجت‎الاسلام نورالله ولی‎نژاد ضمن تسلیت ارتحال عالم عامل و مبارز نستوه حضرت آیت‎الله مهدوی‎کنی به پیشگاه مقام معظم رهبری، امت حزب‎الله و بیت آن مرحوم اظهار کرد: مراسم بزرگداشت آیت‎الله مهدوی‎کنی اوایل هفته آینده به همت نمایندگان مجلس خبرگان رهبری در گلستان در مسجد گلشن شهرستان گرگان برگزار می‎شود.

وی در خصوص ویژگی‎های شخصیتی این عالم ربانی تصریح کرد: آیت‎الله مهدوی‌کنی عالم آگاه و به‎روز بود، مبارزات ایشان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی همواره روشن و در عین حال موثر بود، در همراهی امام راحل، همیشه به موقع دفاع می‎کرد و به پیروی از خط و اندیشه امام می‎پرداخت.

آیت‎الله مهدوی‎کنی هیچ‌گاه حساب جدایی برای خودش قائل نشد

ولی‎نژاد ادامه داد: این عالم مجاهد در دوران زعامت مقام معظم رهبری در تمامی صحنه‎ها که انقلاب نیاز داشت یار و یاور ولایت بود و نقش‎آفرینی می‎کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه آیت‎الله مهدوی‎کنی هیچگاه حساب جدایی برای خودش قائل نشد، گفت: این شخصیت بزرگ همواره خودش را وقف انقلاب کرد و خدمات ارزنده‎ای بر جای گذاشت.

ولی‎نژاد یادآور شد: چنین شخصیت‎هایی با اعتقادات راسخ سبب شدند که انقلاب اسلامی در مسیر پیروزی قرار بگیرد و با وجود پیچ و خم‎هایی که در تحریم‎های اقتصادی، هشت سال دفاع مقدس و مسائلی از این قبیل وجود داشت هیچگاه دست از دامان ولایت کوتاه نکرده و اجازه ندادند دیگران خط امام را تغییر و تفسیر مجزا کنند.

آیت‎الله مهدوی کنی یک ثروت و سرمایه برای انقلاب اسلامی بودند

وی با بیان اینکه شخصیت‎هایی مانند آیت‎الله مهدوی کنی یک سرمایه برای انقلاب اسلامی بودند، خاطرنشان کرد: این چهره ارزشی به عنوان یکی از تکیه‎گاه‎های نیروهای حزب‎اللهی و پیروان امام و رهبری بودند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان یادآور شد: کسانی که در آینده وارد این صحنه می‎شوند باید مانند این بزرگوار، الگوی دفاع از امام و رهبری را انتخاب و سرلوحه قرار دهند چراکه به تعبیر مقام عظمای ولایت ایشان یک شخصیت صادق و در عین حال انقلابی بودند که خلوص و صداقت آیت‎الله مهدوی‎کنی بر هیچ‎کس پوشیده نبود.

ولی‎نژاد با بیان اینکه همه علاقمندان به نظام اسلامی می‎توانند زندگی و دوران مبارزاتی آن عالم مجاهد را در زندگی الگو قرار دهند و گفت: این راه ارزشمند در طول انقلاب اسلامی باید طی طریق شده تا راه گم نشود.
الف
کد: 243197