آرشيو خبر صفحه گلستان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شخصا در پروژه‎ پتروشیمی گلستان ورود پیدا می‎کنم
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۵
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت: در پروژه‎هایی مانند پتروشیمی که بنا به دلایل متخلفی نیمه‌کاره رها یا متوقف شده‎اند، شخصا ورود پیدا خواهم کرد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حجت‎الاسلام مصطفی حقی در حاشیه بازدید از محل ساخت پتروشیمی گلستان با بیان اینکه به عنوان دادستانی وظیفه ما حفظ منافع عمومی و سرمایه‎های مردم است، اظهار کرد: به عنوان مدعی‎العموم نمی‎گذاریم در این گونه پروژه‎ها مردم متضرر شوند.

وی با بیان اینکه مردم به این تشکیلات اعتماد کردند و در آن زمان ۱۵۰ میلیارد تومان سهام خریداری کرده‎اند، تصریح کرد: در بازدیدی که امروز داشتیم سعی ما به عنوان دستگاه حاکمیتی ایجاد هماهنگی و تحرک در ساخت این پروژه است.

دادستان مرکز استان گلستان با بیان اینکه حمایت قانونی از سرمایه‎گذاری در استان بحثی جدی است، افزود: در پروژه‎هایی مانند پتروشیمی که بنا به دلایل متخلفی نیمه‌کاره رها و یا متوقف شده‎اند، شخصا ورود پیدا خواهم کرد.

دبیر کمیته حمایت قضایی از سرمایه‎گذاری استان با بیان اینکه برای تکمیل پروژه پتروشیمی گلستان در حال حاضر به یک‎هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار و منابع مالی نیاز است، گفت: اگر این پول به موقع تزریق نشود، این پروژه از یک فرصت خوب اقتصادی به یک تهدید تبدیل خواهد شد.

حقی ابراز امیدواری کرد با صدای واحد و اقدام هماهنگی که در میان مسئولان و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی شکل گرفته، این پروژه به سرانجام برسد.

به گفته وی با تکمیل و اجرای این طرح، سود سهامداران در مدت‌زمان کوتاهی جبران خواهد شد.

داستان مرکز استان را در بازدید دو ساعته از محل ساخت مجتمع پتروشیمی گلستان، رئیس هیئت مدیره، مدیر عامل مجتمع پتروشیمی و جمعی از مسئولان استانی، همراهی کردند.

عملیات ساخت پتروشیمی گلستان از سال ۱۳۸۵ کلید خورد که مردم استان ۱۵۰ میلیارد تومان سهام آن را خریده‌اند.
الف
کد: 243202