آرشيو خبر صفحه مازندران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دوام انقلاب در احیای نهضت عاشوراست
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۶
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیان گفت: دوام و استقرار انقلاب اسلامی ایران در زنده‌ نگهداشتن نام و یاد امام حسین (ع)، یاران با وفایش، اهل بیت (ع) و نهضت عاشوراست.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حجت‌الاسلام علی رضایی در حاشیه سفر به مازندران با تسلیت ماه محرم به شیعیان و مسلمانان بیان داشت: انقلاب اسلامی ما هرچه دارد حاصل برکت محرم و صفر است زیرا دوام و استقرار انقلاب اسلامی ایران در زنده‌نگهداشتن نام و یاد امام حسین (ع)، یاران با وفایش و نهضت عاشوراست.

وی با تاکید اینکه نهضت اسلامی ما با نام امام حسین(ع) و اهل بیت (ع) به راه پیروزمندانه خود ادامه می‌دهد، اظهار داشت: برپایی مجالس و محافل عزای اهل بیت (ع) در محرم سبب می‌شود تا بار دیگر مردم پیوند خود با اسلام و معصومان را مستحکم‌تر کنند.

رضایی پیروزی ایران اسلامی در جنگ تحمیلی را هم مرهون درس‌آموزی رزمندگان از نهضت عاشورا و صحرای کربلا دانست و ادامه داد: هم‌اکنون دشمنان استکباری با راه‌اندازی جنگ با دین، اعتقاد و فرهنگ می‌خواهند مردم را از خدا، قرآن و اهل بیت (ع) جدا کنند و در این مسیر بیش از گذشته نسل جوان و خانواده‌ها را هدف گرفته‌اند.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیان با اعلام اینکه استکبارگران در جنگ تحمیلی شکست سنگینی از مردم ایران خوردند، بیان کرد: دشمنان در دفاع مقدس تمام توان خود برای از بین بردن ایران اسلامی به کار گرفت ولی استقامت و ایستادگی مردم مانع از تحقق اهداف شوم‌شان شد.

وی در پایان یادآور شد: توسل و تمسک به معصومان هم‌اکنون ارزنده‌ترین و بهترین ابزار دفاعی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن استکباری است و ما باید بیش از گذشته به این مهم توجه داشته باشیم.
الف
کد: 243632