آرشيو خبر صفحه خراسان رضوی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کشور ما رهبری دارد که با اقتدار دشمنان را به ستوه آورده است
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۵
جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: کشور ما رهبری دارد که در جهان یک ابر مرد است و دشمن را با اقتدار خود به ستوه آورده است.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حجت‌الاسلام عبدالله حاج صادقی در مراسم عزاداری محرم که در محل حسینیه امام خمینی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: زیارت عاشورا سند ناب در برابر اسلام‌های دروغین است چرا که تولیدکننده معرفت و روحیه‌داری و انقلابی برای جامعه اسلام است.

وی با بیان اینکه زیارت عاشورا در درجه نخست درس امام شناسی می‌دهد، گفت: بدانید مشکل ما در طول تاریخ با مسلمانی بوده است که محبت به امام داشتند اما معرفت به امام را انجام ندادند، با این حال آنها امام حسین (ع) را دعوت کردند تا با ایشان بیعت کنند ولی وقتی زمان جنگ فرا رسید ایشان را تنها گذاشتند تا زمینه یکی از تلخ‌ترین وقایع برای اهل بیت پیامبر ایجاد شود.

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه عنوان کرد: بعد از اینکه امام حسین (ع) به همراه یاران باوفایشان به شهادت رسیدند آن مردم در حالی که ایشان را دعوت کرده بودند بعد از شهادت امام به گریه و زاری پرداختند چرا که دیگر دیر شده بود و آنها زمان ادای دین و معرفت هیچ کاری نکرده بودند.

وی ادامه داد: در قرآن آمده است رسول خدا برای همه مردم آمده است اما امام برای همه مومنان است، با این دید ولایت فقط منبر رفتن نیست و چیزی که مهم است این است که پیامبر اسلام خاتم اولیا بود اما ولایت ایشان ادامه پیدا کرد و امروز بعد از گذشت سال‌ها هنوز اسلام زنده بوده و در زندگی مردم جاری است.

وی با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) در بحث تبعیت از ولایت خاطرنشان کرد: امام در وصیت نامه خود آورده‌اند که اگر از ولایت جدا شدید بدانید که از قرآن هم جدا شده‌اید.

حاج صادقی تاکید کرد: تکفیری‌ها امروز با نام قرآن به جان اسلام افتاده‌اند و مسلمانان را نسل کشی می‌کنند این خود به تنهایی دلالت بر این دارد که قرآن را منهای ولایت کرده‌اند و با این دید مقابل اسلام ایستاده‌اند که در این راستا سیدحسن نصرالله بیان کرده ریشه به وجود آمدن داعش تفکر وهابیت است که آن را شکل داده است.

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه عنوان کرد: باید تلاش کنیم ولایت شناسی را در همه امور زندگی خود جاری کنیم، امام معصوم مبلغ حکم خدا در برابر بشریت است و اگر کسی زیر بار این حکم نرود مشرک تلقی می‌شود.

وی تصریح کرد: کشور ما رهبری دارد که در جهان یک ابر مرد است و دشمن را با اقتدار خود به ستوه آورده است و یک بازویش فردی توانمند و یاری با وفا همچون سید حسن نصرالله قرار دارد به طوری که با سخنان کوبنده‌اش موضع پلید گروهک داعش را بر ملا کرد و در دید دوم ما مردمی داریم که اهل قیام هستند و هزینه آن را هم سالیان پیش دادند تا این انقلاب شکل گرفت.
الف
کد: 244377