آرشيو خبر صفحه بوشهر داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کاندیداتوری آیت الله بوشهری از حوزه بوشهر
شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۳
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری اعلام کرد که برای خدمت به مردم استان فقط از حوزه بوشهر کاندیدای مجلس خبرگان رهبری خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: چندی پیش شایعاتی مبنی بر کاندیداتوری آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری از حوزه های انتخابیه تهران یا قم در مجلس خبرگان آینده به گوش می رسید.

آیت الله حسینی بوشهری در پاسخ به سئوال بوشهر نیوز که آیا شایعه کاندیداتوری شما از حوزه های تهران یا قم در مجلس خبرگان آینده را تایید می کنید یا خیر ، با تکذیب این شایعات گفت: بنده فقط از حوزه انتخابیه بوشهر کاندیدای مجلس خبرگان رهبری خواهم شد و چنین شایعاتی را قویا تکذیب می کنم.

مدیر حوزه های علمیه کشور با بیان این که بنده فرزند همین آب و خاک هستم و تمایل دارم به استان خودم خدمت کنم، افزود: مردم استان بوشهر مردمی با ایمان، بی تکلف ، خداجوی، دوستدار اهل بیت(ع)، ولایتمدار و وفادار به انقلاب، نظام و رهبری هستند و خدمت به این مردم برای هر کسی افتخار است.

آیت الله حسینی بوشهری با بیان این که خدمت به مردم استان بوشهر را افتخار خود می دانم تاکید کرد تا جایی که بشود از تمام توانم در راستای خدمت به مردم استان بوشهر استفاده کرده و این فریضه را برای خود امری واجب و لذت بخش می دانم.
الف
کد: 245848