آرشيو خبر صفحه بین الملل داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
جدیدترین تحولات حلب + نقشه
شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۲
عملیات‌های ارتش سوریه در استان حلب درحالی ادامه دارد که درگیری‌های شدیدی میان گروه‌های مسلح تروریستی در جریان است، درگیری‌هایی که بر اساس گزارش‌ها تاکنون ده‌ها کشته برجا گذاشته است.
جدیدترین تحولات حلب + نقشه
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: عملیات‌های ارتش سوریه در مناطق مختلف استان حلب، واقع در شمال سوریه همچنان ادامه دارد و این نیروها عملیات پاکسازی تعدادی از ساختمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی و خنثی سازی بمب‌ها و مین‌های کار گذاشته شده از سوی گروه‌های تروریستی مسلح از جمله «جبهه اسلامی» را در منطقه «العامریه» در جنوب حلب آغاز کردند.

موقعیت منطقه العامریه در نقشه نشان داده شده است

تستمر عملیات الجیش السوری فی محافظة "حلب" فی الوقت الذی تشتعل فیه المعارک بین الجماعات المسلحة نفسها بین بعضها البعض، وتشتد لتقتل عشرات المسلحین فیما بینها.

همچنین گزارش شده که پیشروی نیروهای ارتش سوریه به سمت اردوگاه «حندرات»، همزمان با عملیات نیروی هوایی ارتش سوریه علیه مواضع گروه تروریستی تکفیری «جبهه النصره» در منطقه «باشکوی» و مزارع «الملاح» همچنان ادامه دارد.

اما از سوی دیگر و در جبهه مخالف، درگیری‌های شدید میان گروه‌های مسلح به خصوص در ریف شمالی حلب میان گروه تروریستی تکفیری «داعش» و جبهه اسلامی و ارتش مجاهدین در روستاهای اطراف شهر «مارع» و شهرک‌های تل مالد،‌ ارشاف،‌ دابق، تلالین، صوران، حربل و احتمیلات به اوج خود رسیده است.
منبع:فارس

کد: 245977