آرشيو خبر صفحه گلستان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
افتتاح خط راه‌آهن اتصال ایران به کشورهای آسیای میانه
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: این استان میزبان رؤسای جمهور قزاقستان و ترکمنستان و دکتر روحانی برای افتتاح خط راه‌آهن اتصال جمهوری اسلامی ایران به کشورهای آسیای میانه خواهد بود.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: علی‎اصغر طهماسبی در دیدار با مشاوران جوان فرمانداری‎های استان گلستان با توجه به سفر قریب‎الوقوع رئیس جمهور به این استان اظهار داشت: دیدار رئیس جمهور با آحاد مردم مهم‌ترین برنامه روز اول سفر حجت‌الاسلام روحانی به گلستان خواهد بود که در انتظار حضور پرشور مردم در مراسم استقبال و دیدار مردمی با دکتر روحانی در نخستین سفر استانی کاروان تدبیر و امید به گلستان هستیم.

وی تصریح کرد: صرف نظر از نتیجه مذاکرات هسته‎ای، باید به جهانیان ثابت کنیم که مردم ما حامی و پشتیبان رئیس جمهور منتخب خود هستند و با جان و دل از ایشان حمایت خواهند کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، دیدارهای جداگانه با سرمایه‎گذاران، دیدار با نخبگان، جوانان، ایثارگران و برگزیدگان و دیدار با علما و روحانیون شیعه و اهل سنت استان گلستان را از دیگر برنامه‎های روز اول سفر رئیس جمهور به استان گلستان ذکر کرد.

افتتاح خط راه آهن اتصال جمهوری اسلامی ایران به کشورهای آسیای میانه

رئیس کارگروه امنیت و استقبال سفر ریاست جمهوری به استان گلستان، ادامه داد: در روز دوم سفر، میزبان رؤسای جمهور قزاقستان و ترکمنستان خواهیم بود که به همراه دکتر روحانی در مراسمی که در مرز ترکمنستان برگزار خواهد شد، شاهد افتتاح خط راه آهن اتصال جمهوری اسلامی ایران به کشورهای آسیای میانه خواهیم بود که پس از آن در منطقه مرزی «اینچه‎برون» در استان گلستان، نمایشگاه مرزی و مصاحبه مطبوعاتی رؤسای جمهور سه کشور را خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: پس از برگزاری مراسم در ایستگاه راه آهن اینچه‎برون، جلسه مشترک دو و سه جانبه با حضور رؤسای جمهور ایران، ترکمنستان و قزاقستان در گرگان برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، ضیافت شام مشترک با حضور رؤسای جمهور سه کشور و سایر مهمانان داخلی و خارجی را پایان بخش برنامه‎های روز دوم عنوان کرد.

وی همچنین برگزاری جلسه شورای اداری استان و پس از آن، انجام مصاحبه مطبوعاتی رئیس جمهور را پایان بخش سفر سه روزه دکتر روحانی و کاروان تدبیر و امید به استان گلستان، عنوان کرد.

مراسم حضور ۲ رئیس جمهور و دکتر روحانی را آبرومندانه برگزار می‎کنیم

طهماسبی بیان کرد: جا دارد یک خسته نباشید و خدا قوت داشته باشیم خدمت تمامی عزیزانی که شاهد هستیم با کار شبانه‎روزی در تلاشند تا این سفر که جدای از سفر استانی هیئت دولت در استان، برای نخستین بار شاهد حضور دو رئیس جمهور دیگر نیز هستیم، به صورت آبرومند و در شأن مردم مهمان‎نواز استان گلستان برگزار شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان تأکید کرد: بیش از یکسال است که دولت تدبیر و امید در تلاش برای باز کردن قفل‎هایی است که از گذشته به جای مانده، بنابراین در این برهه حساس همه ما موظف هستیم تا به رئیس جمهور و دولت کمک کرده و به دشمنان ثابت کنیم که مردم ما در هر شرایطی پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی و حامی رئیس جمهور منتخب خود هستند.

وی افزود: ما بر پایبندی روی اصول و ارزش‎های انقلاب ایستاده‎ایم و در مقابل زیاده‎خواهی دشمنان ذره‎ای کوتاه نخواهیم آمد.

طهماسبی در پایان خاطرنشان کرد: شور، نشاط و انرژی سرمایه‎ای است که در جوانی در اختیار انسان قرار دارد، پس قدر این فرصت بزرگ را در زندگیتان بدانید و خود باوری را در خود تقویت کنید، زیرا شما جوانان سرمایه‎های مدیریتی این استان و کشور هستید.
الف
کد: 249413