آرشيو خبر صفحه فارس داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
جشنواره فرهنگی ورزشی یادواره شهدای دانشجوی فارس برگزار شد
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۵
جشنواره فرهنگی، ورزشی یادواره شهدای دانشجوی استان فارس که به مدت یک هفته در شیراز برگزار شد، صبح امروز به کار خود پایان داد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: جشنواره فرهنگی ورزشی یادواره شهدای دانشجوی استان فارس ویژه دانشجویان دانشگاه‌های شهر شیراز و دانشگاه‌های استان فارس با شرکت ۳۰۰ ورزشکار در رشته‌های فوتسال، تیراندازی، تکواندو و تنیس روی میز به مدت یک هفته، توسط ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دانشگاه شیراز، دانشکده فنی شهید باهنر شیراز، دانشگاه پیام نور استان فارس، دانشگاه آزاد شیراز، دانشگاه علمی کاربردی فارس، سپاه فجر فارس، هیئت استانی ورزش‌های دانشگاهی استان فارس و صداوسیمای مرکز فارس در شیراز برگزار شد.

در مسابقات فوتسال که با شرکت ۹ تیم از دانشگاه‌های شهر شیراز برگزار شد، دانشگاه شیراز، دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دانشگاه آزاد به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در مسابقات تنیس روی میز وحید هنرمند، حمیدرضا موغلی و احمد حبیبی به ترتیب از دانشگاه‌های آزاد مرودشت، فرهنگیان و علوم پزشکی مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در مسابقات تیراندازی این جشنواره مصطفی قربانی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز مقام اول را به دست آورد، ابوطالب خادمی از دانشگاه آزاد ارسنجان و مصطفی موغلی از دانشگاه آزاد لارستان به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در مسابقات تکواندو که در هشت وزن برگزار شد نیز در بخش تیمی دانشگاه شیراز با کسب چهار نشان طلا و چهار نقره و ۳۶ امتیاز رتبه اول مسابقات را از آن خود کرد و دانشگاه آزاد شیراز با سه مدال طلا و چهار نقره مقام دوم و ۳۰ امتیاز را به دست آورد و دانشگاه پیام نور شیراز نیز با کسب یک مدال طلا و یک برنز و ۱۸ امتیاز حائز رتبه سوم شد.

در بخش انفرادی مسابقات تکواندو، شایان مهدی علمدارلو از دانشگاه شیراز، حسن حسین‌پور از دانشگاه پیام نور شیراز، محمدمهدی اسلام مهر و مهدی خالقی از دانشگاه شیراز، سعید باصری، سجاد طهماسبی و ساسان الوانی از دانشگاه آزاد مرودشت و محمدعلی مؤمنی از دانشگاه شیراز در اوزان اول تا هشتم موفق به کسب مقام قهرمانی شدند.
الف
کد: 249425