آرشيو خبر صفحه فارس داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رونمایی از چند اثر هنری در یادواره شهدای لارستان
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۸
با حضور جانشین نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، از چند اثر هنری در یادواره شهدای لارستان رونمایی شد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: عصر امروز در یادواره شهدای دانشجوی لارستان با عنوان «از قلم تا ملکوت» که به همت بسیج دانشجوئی شهرستان لارستان برگزار شد.

جانشین نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین بابیان خاطراتی از شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، خطاب به جوانان و دانشجویان در مورد خودسازی و الگوگیری از شهدا، اظهار داشت: شهیدان با تأسی از سیدالشهدا (ع) و اطاعت‌پذیری محض از ولی امر زمان، راه درست وصال به‌حق و حقیقت را پیمودند.

سردار علی طهماسبی با اشاره به وصایای چند شهید دانشجو، افزود: تنها با خودسازی است که می‌توان پرچم مطالبه‌گری را بالا نگه داشت و از آرمان‌ها و ارزش‌های خود دفاع کرد.

وی، شهید مهدی باکری را یک نمونه بارز از خودباوری دانست و تصریح کرد: این شهید در وصیت‌نامه خود درباره خودسازی به انجام اعمال از قبیل؛ مذاکره، مطالعه و مباحثه، تفکر انسان در مورد دنیا و آخرت، انجام کارهای خانه، اُنس با قرآن و ارزش‌های اسلامی و کوهنوردی، اشاره‌ کرده است.

به گزارش فارس، در این مراسم از سرود «سپاه عشق» کاری از بسیجیان گروه سرود فرهنگی هنری طاها از حوزه مقاومت بسیج شهدای لار، کتاب شهدای لار، کتاب شهدای دانشجوی لارستان (که توسط جمعی از جوانان و با همکاری رزمندگان و خانواده شهدا تبیین شده بود)، کارت نمادین دانشجویی برای شهدای دانشجوی لارستان، با حضور جانشین نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین رونمایی شد.

در پایان این مراسم نیز از خانواده شهدای دانشجوی لارستان تجلیل شد.
الف
کد: 249428