آرشيو خبر صفحه فارس داخلی
امتیاز مثبت 
۱
 
Share/Save/Bookmark
برگزاری یادواره شهدای دانشجوی لارستان
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۰
مراسم یادواره شهدای دانشجویی لارستان با عنوان «یادواره از قلم تا ملکوت» به همت بسیج دانشجویی این شهرستان در تالار وحدت لار برگزار شد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم با بیان اینکه دانشجویان با قدم برداشتن در مسیر خودسازی و معنویت می‌توانند پرچم مطالبه‌گری را بالا ببرند و با اشاره به خاطرات شهید باکری در دوران دانشجویی اظهار داشت: به فرموده این شهید بزرگوار پیمودن راه بدون خودسازی و انجام عبادات امکان‌پذیر نیست.

سردار مهران طهماسبی، صداقت در عمل و راستی با خدا و خویشتن را یکی از صفات شهید باکری عنوان و خاطر نشان کرد: دانشجویان باید با الگو قرار دادن رفتار و منش این شهید بزرگوار مسیر انقلاب را بپیمایند.

در ادامه این مراسم هاشم پیش‌بین مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان لارستان از رونمایی دو کتاب شهدا با عنوان‌های «شهدای لار و کتاب شهدای دانشجویی شهرستان» در یادواره شهدا خبر داد.

وی در پایان متذکر شد: این اقدام، کاری علمی و نو در یادواره شهداست و اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی،‌ پیش یادواره‌های دانشجویی، دیدار با خانواده شهدای دانشجو از اقدامات دیگر برای برگزاری این کنگره بوده است.
الف
کد: 249429