آرشيو خبر صفحه فارس داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
برگزاری یادواره شهدای فرهنگی و دانش‌آموز آباده
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۲
مدیر اداره آموزش‌وپرورش آباده از برگزاری یادواره شهدای فرهنگی و دانش‌آموز این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: عبدالرسول مهرابی در حاشیه برگزاری این یادواره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آباده با بیان اینکه آرامش و امنیت جامعه مرهون ایثارگری‌ها و دلاوری‌های بسیجیان دوران دفاع مقدس است، اظهار داشت: شهیدان در راستای نهضت حسینی، رشادت، شهامت، شجاعت و صداقت خود را در میدان نبرد با دشمنان به اثبات رساندند.

وی افزود: شهدا چراغ راه زندگی، مظهر عقلانیت دینی و مدافع حقانیت و عدالت‌اند و خانواده شهدا روشنایی‌بخش راه ملت و تداوم‌دهنده و حافظ ارزش‌های اسلام و کشور هستند از این‌رو زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و تجلیل از خانواده صبور آن‌ها وظیفه اصلی جامعه کنونی است.

مدیر آموزش‌وپرورش آباده با اشاره به حضور جانباز ۷۰ درصد و شهید زنده حجت‌الاسلام محمد صادقی سرایانی در یادواره شهدای فرهنگی و دانش‌آموز این شهرستان بیان کرد: این یادواره با هماهنگی و مدیریت ستاد شاهد و ایثارگران آموزش‌وپرورش، بسیج فرهنگی و دانش‌آموزی و بنیاد شهید این شهرستان برگزار شد.

به گزارش فارس، یادواره شهدای فرهنگی و دانش‌آموز آباده با حضور فرماندار، مسئولان شهرستانی، فرهنگیان، دانش‌آموزان و خانواده شهدا در سالن ورزشی عفاف این شهرستان با سخنرانی مدیر آموزش‌وپرورش و حجت‌الاسلام محمد صادقی سرایانی، سرودخوانی گروه پادگان ولی‌عصر و بنیاد آموزش‌وپرورش، پخش کلیپ دفاع مقدس، مداحی و تجلیل از خانواده شهدا برگزار شد.
الف
کد: 249432