آرشيو خبر صفحه خراسان رضوی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استقامت جمهوری اسلامی قدرت‌های شرق و غرب را پای میز مذاکره کشاند
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۱
مسئول بسیج دانشجویی خراسان رضوی گفت: استقامت جمهوری اسلامی قدرت‌های شرق و غرب را پای میز مذاکره کشاند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: هادی باادب در همایش تجلیل از ممتازین و نخبگان علمی بسیجی در دانشکده الهیات دانشگاه فردوسی مشهد، اظهار داشت: امروز در آستانه توافق هسته‌ای حرف‌های خارج از عرف در ادبیات سیاسی توسط سیاستمداران غربی بیان شده اما جمهوری اسلامی دارای قدرت و توانمندی در حوزه علمی است و توانسته در برابر ابرقدرت‌ها قد علم کند.

وی خطاب به تیم مذاکره‌کننده ایرانی عنوان کرد: آنچه که امروز سبب شده تا دشمنان در مسیر بحث هسته‌ای سنگ‌اندازی کنند مربوط به دست‌یابی به این فناوری نیست بلکه به ترویج تفکر ما می‌توانیم ارتباط دارد، زیرا دشمنان نمی‌توانند شاهد توانمندی و روحیه خودباوری ملت ایران باشند.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان رضوی با اشاره به اینکه در هرکجا تفکر و اندیشه بسیجی به میدان آمده مشکلات به طرز معجزه آسا حل شده است، تصریح کرد: بی‌تردید آنچه امروز در حوزه هسته‌ای به دست آمده با توکل به خداوند و پشتیبانی ولایت فقیه به دست آمده است.

وی با بیان اینکه استقامت جمهوری اسلامی قدرت‌های شرق و غرب را پای میز مذاکره کشاند، ادامه داد: مدیریت بسیجی یک مدیریت جهادی است و براساس این مدیریت در طول انقلاب کارهای خوب و بزرگی صورت گرفته است.

به گفته وی ۱۳۶ هسته علمی فعال در دانشگاه‌های استان وجود دارد که این هسته‌ها با رویکرد متفاوت در حال ادامه فعالیت هستند.
الف
کد: 249437