آرشيو خبر صفحه حسینیه هم اندیشی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پیش‌بینی 5 میلیون تشرف به مشهد
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۰۷
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان‌قدس رضوی از پیش‌بینی 5 میلیون تشرف در سه روز پایانی دهه آخر صفر(دهه شفاعت) به حرم رضوی خبر داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:محمود ممتاز اظهار داشت: تمام تمهیدات لازم برای تشرف و عزاداری زائران و مجاوران و همچنین هیئات مذهبی در روز رحلت پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شب و روز شهادت حضرت رضا(ع) اندیشیده شده است.

وی به تشریح ویژه برنامه‌های ایام شهادت حضرت رضا(ع) و سه روز پایانی دهه آخر صفر پرداخت و گفت: اجتماع عظیم عزاداران رضوی دوشنبه اول دی ماه همزمان با اقامه نماز ظهر و عصر در صحن جامع رضوی با حضور هیئت‌های مذهبی سراسر کشور و زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) برگزار می‌شود.

ممتاز ادامه داد: برگزاری مراسم خطبه شب شهادت حضرت رضا(ع) نیز اول دی پس از برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء در صحن انقلاب اسلامی و مراسم شام غریبان حضرت رضا(ع) دوم دی همزمان با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار می‌شود

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مراسم روضه خوانی و عزاداری صبحگاهی گفت: این مراسم ویژه هیئات مذهبی۲۱ آذر تا یک دی از ساعت پنج صبح در رواق شیخ حر عاملی برگزار و پذیرای بیش از ۲۰ هزار نفر از هیئات مذهبی در وعده صبحانه مهمانسرای حضرت است.

منبع: فارس


کد: 253222