آرشيو خبر صفحه مازندران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ورزشکاران در میادین ورزشی از شهدا الگو بگیرند
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۸
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: ورزشکاران در میادین ورزشی از شهدا الگو بگیرند.
ورزشکاران در میادین ورزشی از شهدا الگو بگیرند
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: آیت‌الله نورالله طبرسی صبح امروز در دیدار با اعضای تیم فوتبال شهدای شهرستان ساری اظهار کرد: حضور در مسابقات ورزشی اقدام ارزنده‌ای است که جوانان برای حضور موفق در میدان‌های مختلف باید به سلامت جسم توجه کنند.

وی تصریح کرد: ورزش باعث نشاط روح می‌شود و ائمه اطهار نیز بر سلامت جسم و جان تاکید دارند.

طبرسی با اعلام اینکه جوانان در فصل تصمیم‌گیری حضور دارند، خاطرنشان کرد: در میدان‌های نبرد باید با اراده قوی حاضر شوید و از شور و نشاط جوانانی برای پویایی استفاده کنید.

وی اضافه کرد: برای برتری در میدان‌های ورزشی از خداوند کمک بخواهید همانطور که شهدای انقلاب در میدان نبرد ماندگار شدند و شما هم برای موفقیت در میدان‌های ورزشی با اتکا به نیروی الهی تلاش کنید.

نماینده ولی فقیه در مازندران ادامه داد: جوانان با حضور در میدان ورزشی راه و روشی خوبی را انتخاب کردند و سعی کنید که با حضور موفق در میدان ورزشی برای مردم مازندران افتخار کسب کنید.

وی گفت: برای حضور موفق در میدان ورزشی با عشق و انگیزه وارد شوید و به دلیل اینکه هدف مقدس دارید مطمئنا موفق می‌شوید.

این مسئول تاکید کرد: برای موفقیت بیشتر در صحنه‌های مختلف از شهدا الگو بگیرید به این دلیل که شهدا بهترین راه را در مسیر موفقیت در دنیا و آخرت انتخاب کردند.

طبرسی با اعلام اینکه ورزشکاران کشور ما الگوهای بسیار خوبی دارند،افزود: قهرمانان زیادی در جهان وجود دارند و نامی از آنها بر سر زبان‌ها نیست ولی در کنار آنها بسیاری از ورزشکاران کشور با وجود اینکه سالیان سال از عمرشان گذشت به دلیل داشتن الگو مناسب هنوز نام‌شان ماندگار شد.

وی خاطرنشان کرد: در ورزش به دنبال احیا ارزش‌های اسلامی باشیم، الگوگیری ورزشکاران از ائمه اطهار بسیار ارزشمند است که بسیاری از ورزشکارانی که از ائمه اطهار و شهدا الگو گرفتند، ماندگار شدند.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با اعلام اینکه تهدیدهای زیاد متوجه جوانان است، افزود: فرصت برای موفقیت جوانان در عرصه‌های مختلف وجود دارد ولی باید متوجه تهدیدها نیز باشند.

وی با اعلام اینکه دشمن به دنبال تضعیف جوانان ایران است، خاطرنشان کرد: ضمن موفقیت در میدان‌های نبرد به فکر مبارزه با تهدیدها باشید و اگر جوانان در میادین نبرد به دنبال حفظ ارزش‌ها باشند در برابر این تهدیدها موفق می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اعلام اینکه برخی از رشته‌های ورزشی نیز در مسائل سیاسی نیز ورود پیدا کرد، افزود: بسیاری از کشورها تلاش دارند که ورزشکاران موفق ایرانی را از کشور دور کنند ولی جوانان ایران به دلیل تعهدی که به کشور دارند از این گونه مسائل دوری می‌کنند.

وی گفت: ورزشکاران تلاش کنند که در میدان‌های ورزشی الگوهای مناسبی را انتخاب کنند تا به پله‌های ترقی معنوی و مادی برسند.
الف
منبع : فارس
کد: 257409