آرشيو خبر صفحه بوشهر داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دوستداران انقلاب در سایه بسیج در آرامش بسر می‌برند
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۲
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر گفت: اکنون دشمنان از نام بسیج و بسیجیان وحشت دارند و دوستداران انقلاب و نظام در اقصی‌نقاط جهان نیز در سایه بسیج در آرامش بسر می‌برند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: غلامرضا شهابی ظهر امروز در حاشیه برگزاری همایش پیاده‌رویی خانوادگی در روستای احمدی اظهار داشت: هدف از برگزاری این همایش، ترویج فرهنگ پیاده‌روی و شور و نشاط به جوانان، نوجوانان و بسیجیان این روستا است.

شهابی بسیج را به عنوان مدافع ولایت، نظام و خدمتگزار مردم یاد کرد و گفت: بسیج و بسیجیان همیشه گوش به فرمان ولایت هستند و برای دفاع از کشور در مقابل هر توطئه‌ای ایستاده‌اند.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر با اشاره به اینکه بسیجیان باید هر لحاظ آماده نبرد با دشمنان باشند، افزود: بسیج با آمادگی در عرصه‌های فرهنگی، علمی، سیاسی، نظامی و ورزشی به دشمنان نشان داده‌ که برای دفاع از آرمان‌های انقلاب آماده است.

وی بیان داشت: اکنون دشمنان از نام بسیج و بسیجیان وحشت دارند و دوستداران انقلاب و نظام در اقصی‌نقاط جهان نیز در سایه بسیج در آرامش بسر می‌برند.

اجرای نرمش، حرکات نمایشی و حرکات رزمی از سوی گروه رزمی‌کاران بسیج و اهدای ۵۰ جایزه نفیس به شرکت‌کنندگان مهمترین برنامه‌های جنبی این همایش بود.

این پیاده‌روی با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان بوشهر، پایگاه مقاومت بسیج شهید صیاد شیرازی و دهیاری و شورای روستای احمدی برگزار شد.
الف
کد: 257945