آرشيو خبر صفحه خراسان رضوی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شهادت فرماندهان مقاومت بی‌پاسخ نخواهد ماند
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۶
رئیس کمیته امنیت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پاسخ مقاومت به رژیم صهیونیستی کوبنده و قاطع خواهد بود، گفت: شهادت فرماندهان مقاومت بی‌پاسخ نخواهد ماند و به زودی حزب‌الله پاسخ این تجاوز را می‌دهد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: محمدرضا محسنی‌ثانی با اشاره به شهادت رزمندگان مقاومت لبنان در منطقه قنیطره سوریه اظهار داشت: پاسخ حزب‌الله لبنان به این اقدام قاطعانه و کوبنده خواهد بود.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در تجاوز به خاک لبنان بارها از رزمندگان مقاومت سیلی خورده است، تصریح کرد: انجام عملیات نظامی در خاک سوریه توسط رژیم صهیونیستی نشان داد که این رژیم به هیچ اصلی پایبند نیست.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شهادت فرماندهان مقاومت بی‌پاسخ نخواهد ماند و به زودی حزب‌الله پاسخ این تجاوز را می‌دهد.

وی با بیان اینکه این اقدام رژیم صهیونیستی جنایتی آشکار و شنیع محسوب می‌شود، یادآور شد: رزمندگان مقاومت همواره برای شهادت و فداکاری در راه اسلام آماده‌اند و از هیچ تهدید و تروری نمی‌ترسند.

رئیس کمیته امنیت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهادت فرماندهان مقاومت اسلامی راه جهاد و مبارزه با این رژیم را روشن‌تر می‌کند، گفت: به نظر من پاسخ مقاومت اسلامی در قبال این اقدام نابخشودنی سبب چهارمین شکست رژیم صهیونیستی و نابودی آن می‌شود.
الف
کد: 259249