آرشيو خبر صفحه خراسان رضوی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مقاومت پاسخ کوبنده‌ای به رژیم صهیونیستی می‌دهد
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۹
عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی با بیان اینکه رژیم اشغالگر قدس تفاوتی با داعش ندارد، گفت: مقاومت اسلامی پاسخ کوبنده‌ای به رژیم صهیونیستی می‌دهد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: رمضانعلی سبحانی‌فر با اشاره به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در منطقه قنیطره در سوریه اظهار داشت: مقاومت به موقع و در وقت مناسب پاسخ این جنایت رژیم صهیونیستی را می‌دهد.

وی با بیان اینکه انجام این گونه اقدامات از سوی رژیم صهیونیستی نشان از ترس آنها از توان و قدرت مقاومت اسلامی دارد، تصریح کرد: این رژیم در گذشته نیز از این گونه اقدامات انجام داده که در موقعیت مناسب پاسخ محکمی را از حزب‌الله دریافت کرده است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس گفت: امروز به برکت وجود مقاومت اسلامی در لبنان و فلسطین این رژیم در حالت ضعف و انزوا قرار گرفته و برای جبران شکست‌های خود دست به جنایت‌هایی می‌زند که از سوی همه دولت‌ها و ملت‌ها نکوهیده و محکوم است.

سبحانی‌فر با اشاره به اینکه انجام عملیات نظامی در خاک کشوری دیگر نوعی تجاوز محسوب می‌شود، افزود: کشته شدن فرماندهان مقاومت در خاک سوریه در حقیقت یک عملیات تروریستی و جنایت جنگی است.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در نبردهای مختلف در برابر رزمندگان مقاومت مشت‌های محکمی را دریافت کرده است، اظهار کرد: امروز رژیم صهیونیستی از قدرت مقاومت می‌هراسد و خود را در پشت دیوارها و پناهگاه‌های خود مخفی کرده است.
الف
منبع : فارس
کد: 259479