آرشيو خبر صفحه خراسان رضوی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سلسله نشست‌های تخصصی «رویش فرهنگ» در مشهد برگزار می‌شود
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۲
معاون تبلیغات آستان قدس رضوی گفت: سلسله نشست‌های تخصصی «رویش فرهنگ» در مشهد برگزار می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حجت‌الاسلام سید جلال حسینی اظهار داشت: این مراسم دوم بهمن ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سالن کنفرانس مجتمع فرهنگی ولایت واقع در نواب صفوی ۲ تدارک دیده شده است.

وی افزود: مراسم افتتاحیه سلسله نشست‌های تخصصی «رویش فرهنگ» با حضور حجت‌الاسلام احمدی معاون فرهنگی حرم حضرت معصومه(س)، فخاری رئیس دانشگاه تبیین گفتمان انقلاب اسلامی، طلاب، اندیشمندان و فرهیختگان حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود.

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی هدف‌گیری، برنامه‌ریزی و مدیریت فرهنگی از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی را از اهداف برگزاری این نشست‌ها عنوان کرد و افزود: دانش‌افزایی ناظر بر مهارت مخاطب در حوزه‌ فرهنگ، آشناسازی فعالان فرهنگی با مبانی کار فرهنگی از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی، تربیت جمعی از عناصر ارزشمند فرهنگی و تولید درس‌نامه‌های آموزشی در حوزه‌ فرهنگ از اهداف اصلی برگزاری این نشست‌هاست.

وی درباره موضوعات سلسله نشست‌های تخصصی «رویش فرهنگ» گفت: ابزار‌های انتقال فرهنگ، وظایف متولیان و مدیران هنری در کشور، قالب‌های هنری و تبلیغی، رسانه‌ها، بستر‌های فرهنگی و بستر‌های زمانی از جمله این موضوعات است.
الف
کد: 259486