آرشيو خبر صفحه بوشهر داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
لبیک یا محمد رسول الله(ص) بزرگترین حرکت مسلمانان علیه دشمنان است
يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۳
امام جمعه خورموج گفت: استکبار از گسترش اسلام اصیل و ناب در جهان هراس دارند و در این میان لبیک یا محمد رسول الله(ص) بزرگترین حرکت مسلمانان علیه این اقدام توهین آمیز است.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حجت الاسلام عبدالحسین مصلح درخطبه‌های نماز جمعه شهرخورموج با اشاره به توطئه‌های مختلف استکبار جهانی از جمله کمپ دیوید اظهار داشت: ماجرای کمپ‌دیوید با این هدف رقم خورد که اختلاف‌ بین مسلمانان ایجاد شود.

وی، ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی را از اهداف دیگر قرارداد ننگین کمپ دیوید دانست و گفت: آنان می‌خواستند مسلمانان را از فلسطین و آرمان‌های والای آن بیگانه کنند تا آن آرمان‌ها و فلسطین به فراموشی سپرده شود و جریان مقاومت در خاورمیانه به اتمام برسد و آنها هم با خیال راحت بتوانند به خواسته‌های پلید خود برسند.

امام جمعه خورموج با اشاره به اینکه هراس ازگسترش اسلام در اروپا و آمریکا از اهداف ترفندهای دشمنان است و گفت: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها از پیشرفت اسلام در جهان هراس دارند و به عنوان عکس العمل روی نقطه مشترک مسلمانان و پیوند آنها انگشت گذاشته‌اند.

خطیب نماز جمعه خورموج گفت: این اقدامات اهانت‌امیز به ارزش‌های اسلامی برای گسستن پیوند اروپایی‌ها وآمریکایی‌ها با مسلمانان است.

وی با محکوم کردن اقدام نشریه فرانسوی شارلی ابدو در هتک حرمت ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) افزود: در واکنش به این اقدام منزجرانه قیام سراسری در مناطق مختلف جهان اعم از آسیا، آفریقا و اروپا برپا شده است.

مصلح با بیان اینکه، آمریکا از تروریست‌های داعش علیه اسلام استفاده می‌کند، افزود: باید با وحدت اسلامی، همبستگی و وحدت مذاهب اسلامی را به نمایش گذاشت و در این میان لبیک یا محمد رسول الله(ص) بزرگترین حرکت مسلمانان علیه این اقدام توهین آمیز است.

وی با اشاره به نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپایی و آمریکایی افزود: رهبر معظم انقلاب لازم دانستند در نامه‌ای زیبا و پرمحتوا، نکاتی را برای هوشیاری بیشتر جوانان اروپایی و آمریکایی گوشزد کنند تا در گرداب توطئه و فتنه دشمنان اسلام گرفتار نشده و با مطالعه بیشتر راه درست را انتخاب کنند.

امام جمعه خورموج حمله و تهاجم تروریستی صهیونیستها به سوریه و به شهادت رساندن تعدادی از رزمندگان مقاومت و سردار شهید الله دادی را محکوم کرد و گفت: مبارزان انقلابی و اسلامی در مقابله با تهدیدات و دسیسه‌های بیگانگان ساکت ننشسته‌اند و با نثار خون پاک خود مدافع نظام اسلامی هستند.

نمازگزاران خورموجی پس از اقامه نماز جمعه همچون سراسر میهن اسلامی با حضور در راهپیمایی سراسری با شعارهای مرگ برامریکا، مرگ بر فرانسه و مرگ بر اسرائیل حرکت اخیر روزنامه فرانسوی را محکوم کردند.
الف
کد: 260157