آرشيو خبر صفحه بوشهر داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
چهل و چهارمین دوره جشنواره فیلم رشد در استان بوشهر آغاز شد
يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۴
در آیینی با حضور جمعی از مسئولان، دانش‌آموزان، هنرمندان، چهل و چهارمین دوره جشنواره فیلم رشد در استان بوشهر آغاز شد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: در آیینی با حضور جمعی از مسئولان، دانش‌آموزان، هنرمندان و ... چهل و چهارمین دوره جشنواره فیلم رشد در استان بوشهر آغاز شد.

این مراسم ظهر امروز در کانون فرهنگی، تربیتی امام خمینی(ره) شهر بوشهر آغاز شد تا پس از مراسم افتتاحیه فیلم‌های جشنواره نیز به نمایش درآید.

بر اساس این گزارش با توجه به وجود ۱۷ منطقه آموزش و پرورش، فیلم‌های جشنواره امسال در مناطق مختلف آموزش و پرورش استان به نمایش در می‌آید.

دبیر جشنواره رشد استان بوشهر با اشاره به استعدادهای هنری کودکان و نوجوانان بوشهری اظهار داشت: فیلم‌های جشنواره امسال در سنا، شنبه، پشت کوه دشتستان و منطقه پشت کوه شهرستان دشتی به نمایش در خواهد آمد.

عبدالرضا امانی‌فر بیان کرد: یکی از اولویت‌های امسال ما در جشنواره، توجه به مدارس روستایی و اکران فیلم‌ها در مناطق روستایی است و در این زمینه اقداماتی هم انجام شده است.

وی گفت: جشنواره فیلم رشد به مدت ۵ روز در استان بوشهر ادامه دارد و امیدواریم در این مدت شاهد استقبال خوب از این جشنواره و شناسایی استعدادهای هنری باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر نیز با اشاره به آمادگی استان بوشهر برای میزبانی از این جشنواره اظهار داشت: امسال ۷۱ فیلم جشنواره رشد در مناطق ۱۷ گانه استان بوشهر به نمایش در می‌آید.

اصغر حصیری گفت: ساخت آثار فاخر هنری برای نشان دادن ویژگی‌های و ارزش‌های مردم این دیار در نوع خود قابل ستایش است که با این آثار می‌توان در مقابل ترفندهای دشمن ایستادگی کرد.
الف
کد: 260158