آرشيو خبر صفحه بوشهر داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اعزام کاروان‌های راهیان نور در بوشهر از ۲۵ اسفند ماه آغاز می‌شود
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر گفت: اعزام کاروان راهیان نور از بوشهر از ۲۵ اسفند تا ۵ فروردین اجرا می‌شود که در این مدت یک‌هزار نفر به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: عبدالرضا دشتی صبح امروز در جلسه ستاد اعزام کاروان‌های راهیان نور شهرستان بوشهر با بیان اینکه اعزام جوانان و نوجوانان به سرزمین‌های دفاع مقدی آثار و برکات مهمی دارد اظهار داشت: کاروان راهیان نور به عنوان بهترین آموزه دفاع مقدس است که این مهم درس‌های مهمی از ایثار و فداکاری رزمندگان به همراه دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر در اعزام کاروان راهیان نور در کشور پیشتاز است گفت: آشنایی دانش‌آموزان و دانشجویان با رشادتهای رزمندگان جامعه را از بسیاری از آسیب‌ها مصون نگه می‌دارد.

دشتی، ارزش‌های دفاع مقدس را یک درس مهم برای دانشگاهها و مراکز آموزش عالی دانست و گفت: اعزام جوانان به سرزمین‌های نور سبب آشنایی این عزیزان با فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج آن می‌شود.

وی با بیان اینکه نخستین اعزام کاروان راهیان نور از بوشهر ۲۵ اسفند امسال آغاز می‌شود گفت: این اعزام‌ها تا ۵ فروردین سال ۹۴ ادامه دارد و طی آن یک‌هزار نفر به این سرزمین‌ها از بوشهر اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه قرارگاه راهیان نور در بوشهر تشکیل شده تاکید کرد: فرماندهان حوزه‌های مقاومت باید علاقمندان به سفر به این سرزمین‌ها اعم از بسیجی و غیربسیجی را ثبت نام کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر تصریح کرد: کاروان راهیان نور در قالب چهار کاروان در چهار مرحله به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند که اعزام هر کاروان سه روز به طول می‌انجامد.
الف
کد: 260514