آرشيو خبر صفحه تهران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بارش باران فردا شب در سطح شهر تهران
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۹
یک کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران طی فردا شب در شهر تهران خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: امین‌حسین نقشینه در خصوص آخرین وضعیت هوای کشور اظهار داشت: امروز برای برخی نقاط از جمله سواحل شمال و شمال شرق کشور بارش برف و باران پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: از فردا تا صبح پنج‌شنبه برای غرب، شمال غرب به تدریج البرز مرکزی و غربی، سواحل مرکزی و غربی و سواحل مرکزی خزر بارش برف و باران خواهیم داشت و همین وضعیت از ظهر پنج‌شنبه برای غرب و جنوب رخ می‌دهد.

**وزش باد شدید با سرعت ۲۰ متر بر ثانیه در اردبیل و گیلان

این کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فردا و پنج‌شنبه برای اردبیل، گیلان وزش باد شدید( ۲۰ متر بر ثانیه) پیش‌بینی می‌شود. همچنین خلیج فارس در چنین روز‌هایی مواج خواهد بود.

نقشینه در خصوص هوای تهران عنوان کرد: برای تهران امشب روی ارتفاعات بارش برف آغاز می‌شود و فردا آسمان تهران ابری و از بعدازظهر و اوایل شب بارش باران در سطح شهر و در ارتفاعات مانند لواسانات و شمال شهر تهران بارش برف خواهیم داشت.

**افزایش نسبی دما در تهران طی دو روز آینده

وی با بیان اینکه به دلیل وزش باد و ناپایداری هوا در تهران افزایش آلاینده‌ها را در این هفته نخواهیم داشت، ادامه داد: برای پنج‌شنبه احتمالا تهران با بارش باران مواجه می‌شود. بیشینه دمای امروز ۱۰ و کمینه فردا صبح ۲ درجه سانتی‌گراد است در واقع در دو روز آینده افزایش نسبی دما در تهران رخ می‌دهد.

این کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص جاده‌ها نیز گفت: وضعیت جاده‌های کوهستانی برفی است و در مناطق غرب و شمال شاهد بارش برف خواهیم بود و برای جاده‌های زنجان، اردبیل و کردستان بارش برف پیش‌بینی شده است.
الف
کد: 260735