آرشيو خبر صفحه سیاسی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عضو هیأت نظارت هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی
آغاز شمارش آرای انتخابات اتاق بازرگانی تهران
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۰۸
عضو هیأت نظارت هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی تهران گفت: ساعت 19 امروز درب ورودی محل اخذ رأی بسته شده و تا ساعت 19:35 افراد باقی مانده در محل، آرای خود را به صندوق انداختند و شمارش آراء از دقایقی پیش در حوزه انتخابیه تهران آغاز شد.
آغاز شمارش آرای انتخابات اتاق بازرگانی تهران
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:انتخابات هشتمین دروه هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران و شهرستان‌ها از ساعت ۸ صبح امروز در سراسر کشور آغاز شد که طبق قانون تا ساعت ۱۸ امکان اخذ رأی وجود داشت و سپس بنا به صلاحدید هیأت نظارت بر انتخابات این زمان تا ساعت ۱۹ تمدید شد.

محمدرضا خباز عضو هیأت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی لحظاتی پیش در جمع خبرنگاران حاضر در محل اخذ رأی حاضر شد و از آغاز شمارش آراء خبر داد.

وی گفت: ساعت ۱۹ درب ورودی محل انتخابات بسته شد و تا ساعت ۱۹:۳۰ تمام افرادی که وارد محل شده بودند آرای خود را به صندوق انداختند و از دقایقی پیش شمارش آراء آغاز شده است.

وی در مورد تعداد آرای اخذ شده برای اتاق بازرگانی تهران گفت: ۳ هزار و ۳۵۵ رأی توسط صاحبان کارت بازرگانی در تهران به صندوق ریخته شده است.

وی در مورد آمار کل آرای اخذ شده برای اتاق‌های بازرگانی کل کشور گفت: ۱۴ هزار و ۳۱ رأی در کل کشور از صبح امروز اخذ شده که اصفهان با ۸۰۳ رأی، تبریز با ۵۶۳، رشت با ۳۴۲ رأی، شیراز ۴۰۱ رأی‌ و مشهد ۶۳۱ رأی داشته است.

خباز به این نکته اشاره کرد که رأی‌گیری در برخی شهرها به دلیل ازدحام جمعیت همچنان ادامه دارد، اما در برخی شهرها مانند تهران شمارش آراء آغاز شده است.

وی گفت: اگرچه تا پایان امشب نتایج آراء مشخص می‌شود، اما کاندیداها فرصت دارند، تا شکایت یا اعتراضات خود را تا ۲۸ اسفند اعلام کرده و تا آن تاریخ اسامی نهایی اعلام می‌شود.

منبع:فارس
کد: 267587