آرشيو خبر صفحه تهران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بهانه جویی آمریکایی ها تمامی ندارد
دوشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۹
امام جمعه ورامین با تأکید بر این نکته که بهانه جویی آمریکایی ها تمامی ندارد، گفت: قدرت های غربی و آمریکا به دلیل مشکلات داخلی و منطقه ای و بین المللی نیازمند جمهوری اسلامی ایران شده اند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی شامگاه یکشنبه در جمع مردم ورامین در مصلی صاحب الزمان(عج) این شهرستان با تأکید بر این نکته که دشمنان انقلاب اسلامی چاره ای جز قبول قدرت و عزت ایران ندارند، اظهار داشت: استکبار جهانی و کشورهای غربی که همواره پس از پیروزی انقلاب اسلامی از هر وسیله ای برای ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده کرده اند، اکنون خواهان مذاکره با ایران هستند.

امام جمعه ورامین افزود: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون ایستادگی و استقامت ملت در کنار هدایت های امام راحل و مقام معظم رهبری و جانفشانی شهدای انقلاب اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون است.

دشمن به مذاکره با ایران احتیاج دارد

وی با اشاره به این نکته که استکبار جهانی چاره ای جز مذاکره با ایران نداشت، ادامه داد: دشمن تلاش دارد تا این موضوع را در جهان القا کند که ملت ایران از ایستادگی بر ارزش ها و آرمان های خود خسته شده و مجبور است برای حل مشکلاتش، مذاکره کند در حالی که این قدرت های غربی و آمریکا هستند که به دلیل مشکلات داخلی و منطقه ای و بین المللی نیازمند جمهوری اسلامی ایران شده اند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین اضافه کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک قدرت بین المللی در منطقه و جهان محسوب می شود و جایگاه مهم و اثرگذاری را در معادلات بین المللی ایفا می کند به همین خاطر دشمنان نظام اسلامی به جای مطرح کردن جنگ نظامی خواستار مذاکره با ایران هستند.

استکبار جهانی به حقوق هسته ای ایران اذعان کرده است

وی قبول حقوق هسته ای ایران توسط دشمنان انقلاب اسلامی را یک موفقیت بزرگ برای کشور دانست و یادآور شد: دشمنان انقلاب اسلامی همواره تلاش داشتند تا ایران را از دستیابی به دانش هسته ای محروم کنند و در این راه به ترور دانشمندان این عرصه هم روی آوردند اما امروز رییس جمهور آمریکا و برخی مسئولان کشورهای اروپایی به صراحت از فتوای مقام معظم رهبری اسم برده و به حق دانش هسته ای صلح آمیز ایران اذعان می کنند.

امام جمعه ورامین در ادامه با تأکید بر این نکته که بهانه جویی آمریکایی ها تمامی ندارد، گفت: آمریکایی ها هیچگاه با ملت ایران و انقلاب اسلامی سر سازش ندارند و همواره در تلاش هستند تا به نظام اسلامی ضربه وارد کنند که اظهارت چند روز اخیر مقامات آمریکایی در این راستا تفسیر می شود.

وی با اشاره به زحمات تیم مذاکره کننده ایرانی یادآور شد: تیم مذاکره کننده ایرانی باید مراقب نیرنگ و فریب های احتمالی دشمن در جریان نوشتن توافقنامه باشد و با هوشیاری از حق مسلم جمهوری اسلامی ایران دفاع کند.
د
منبع : مهر
کد: 270401