آرشيو خبر صفحه تهران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سد لتیان پر از آب شد
يکشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۸
فرماندار شمیرانات گفت: در اثر بارندگی‌های شب گذشته جاده فشم مسدود و آب و برق شهرهای فشم و میگون نیز قطع شده است ولی خوشبختانه سد لتیان پر از آب است.
سد لتیان پر از آب شد
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: عزت‌الله خان‌محمدی در گفت‌‌و گو با فارس، گفت: خوشبختانه در اثر بارندگی‌های شب گذشته سد لتیان پر از آب شده است ولی خسارت‌هایی نیز به زیرساخت‌‌ها داشته‌ایم.

وی درباره خسارت‌هایی که بارندگی‌‌ شب گذشته در بعضی از مناطق شمیرانات ایجاد کرده است، گفت: از شب گذشته بارندگی شدید در رودبار قصران و لواسان باریده است که بر اثر آن جلسه مدیریت بحران در منطقه فشم تشکیل شد و تمامی دستگاه‌های امداد رسان و خدماتی نیز در این جلسه حضور داشتند.

فرمانده شمیرانات افزود: جاده فشم در حال حاضر مسدود شده است و نیروهای راهور و هلال احمر نیز در این جاده مستقر هستند. همچنین آب و برق شهرهای فشم و میگون نیز قطع شده است ولی با تدابیر صورت گرفته مانع از قطع گاز در این دو شهر شده‌ایم.

خان‌محمدی گفت‌: درصد بارندگی‌ها دسترسی ارتباطی ۵ پل در این منطقه قطع شده و توصیه موکد داریم در محور گرمابده،‌اوشان فشم و هادی‌آباد شهروندان اسکان نداشته باشند و از ترددهای غیر ضروری در این مناطق خودداری کنند.

وی اضافه کرد: خسارت زیادی به شهرداری‌ها و تاسیسات وارد شده است و دیوار‌های چند منزل تخریب و حدود ۲۰ خانه نیز پر از آب شده و نیروهای امدادی و خدماتی در آماده باش کامل هستند.


کد: 271192